We wczorajszym, drugim już odcinku „Kocham Cię, Polsko!” zmierzyli się ze sobą aktorki i aktorzy serialu „Czas Honoru”. Agnieszka Więdłocha, Karolina Gorczyca i Marta Juras walczyły o zwycięstwo pod wodzą Tomka Kammela, w drużynie Antka Królikowskiego znaleźli się Antoni Pawlicki, Kuba Wesołowski i Jan Wieczorkowski. Kto finalnie wygrał: panie czy panowie? My to już wiemy!

ZOBACZ: ANTEK KRÓLIKOWSKI Jak to się stało, że zastąpił Maćka Musiała w show TVP 2?

Sobotni odcinek obfitował w nieoczekiwane zwroty akcji. Początkowo prowadziła drużyna Antka, ciesząc się z kilkunastopunktowej przewagi. Wszystko zmieniło się w rundzie Urodziny, gdy w rękach Jana Wieczorkowskiego wybuchł prezent-bomba! Panowie, jak się okazało, jednak tylko na chwilę oddali prowadzenie przeciwnej drużynie. W finale znów na punktacji zaważył Wieczorkowski, lecz tym razem przyniósł swoim kolegom szczęście. Dzięki wykręconej przez niego na kole fortuny „pięćdziesiątce” ostatecznie zwyciężyli aktorzy, czyli team Antka Królikowskiego! Tym samym młody aktor zrewanżował się swojemu przeciwnikowi - Tomkowi Kammelowi, który pokonał go w pierwszym odcinku 7. edycji show TVP 2.

Które moment wczorajszego odcinka był najbardziej gorący? Okazało się, że najwięcej trudności uczestnikiem teleturnieju sprawiło pytanie dotyczące… prawdziwej miłości!

„Jaki procent Polaków deklaruje, że przeżyło lub przeżywa prawdziwą miłość?” Na takie pytanie w finałowej rundzie „Kocham Cię, Polsko!” musieli odpowiedzieć uczestnicy drugiego odcinka.

POLECAMY TEŻ: „TANIEC Z GWIAZDAMI” Dominik Gwit planuje powrót do katorżniczej diety?

Drużyna Antka Królikowskiego obstawiła, że jest to 93 %, przeprowadzając wcześniej sondę wśród publiczności. Tomasz Kammel, podał jednak odpowiedź: mniej. Okazało się, że miał rację, bowiem prawdziwą miłość przeżyło lub przeżywa tylko 69 % Polaków! Jak zareagował na to Królikowski?

To największe rozczarowanie dzisiejszego odcinka! - nie mógł uwierzyć aktor.

Co jeszcze działo się w drugim odcinku "Kocham Cię, Polsko!"? Koniecznie zobaczcie w naszej GALERII!