Darek Maciborek, który był gościem sobotniego odcinka show Kocham Cię, Polsko! zaprosił Basię Kurdej-Szatan na randkę! Propozycja padła w dziewiątym odcinku show w rundzie Zakazane słowa. Jak do tego doszło? I jak na to zareagowała prowadząca show?

ZOBACZ: TANIEC Z GWIAZDAMI Gwiazdy zatańczą dla swoich najbliższych! Nie obędzie się bez łez wzruszenia!

Basia zapytała: To nieprawda, że masz dwie lewe nogi i słoń nadepnął ci na ucho?

Maciborek próbował wybrnąć w następujący sposób: Ostatnio byłem na wieczorze bardzo nocnym, tanecznym salsy. Chcesz spróbować? – zaproponował Basi.

 - Mm, pewnie. Kiedy idziemy? – bez zastanowienia odparła prowadząca. 

- Dysponuję czasem, podobnie jak Rozmus, za dwa lata. Ale próbuj – zachęcał Darek.

Ta zabawna sytuacja nie była jednak jedyną, jaka miała miejsce we wzcirajsyzm show.

W dziewiątym odcinku Kocham Cię, Polsko! zobaczyliśmy radiowców i showmanów. Ekipę Antka Królikowskiego reprezentowali pracownicy stacji RMF FM: Darek Maciborek, Ewelina Pacyna i Michał Zieliński. Tomasz Kammel – jak sam to określił – stanął z kolei na czele drużyny wariatów. O zwycięstwo walczył razem z Norbim, Tomaszem Tylickim i Robertem Rozmusem.

Aż do Finału panowie nie dawali szans przeciwnikom. Lepiej poradzili sobie m.in. w takich rundach jak Zakazane słowa, Literatura czy Co ludzie powiedzą?. O dziwo, wiedli również prym w rozwiązywaniu zagadek muzycznych. Mimo że w rundzie Urodziny prezent-bomba wybuchł w rękach Roberta Rozmusa, a drużyna Antka zdobyła 12 punktów, nadal nie udało jej się objąć prowadzenia.

Los radiowców odmienił się dopiero w Finale, gdy po zakręceniu kołem fortuny wskazówka zatrzymała się na 50 punktach. To przesądziło o ostatecznym zwycięstwie ekipy Antka, któremu gratulujemy kolejnego już zwycięstwa w tym sezonie!