To był bardzo zaskakujący wynik! W szóstym odcinku „Kocham Cię, Polsko!” nieprzerwanie prowadziła drużyna Antka Królikowskiego. Tak bało prawo do samego końca. Wszystko zmieniła w ostatnich sekundach gry Magda Masny. Jak słynna hostessa z kultowego teleturnieju „Koło Fortuny” przyczyniał się do wiktorii drużyny Tomka Kammela?

ZOBACZ: JESSICA MERCEDES dyrektorem kreatywnym treningów Adidas Women

Po podaniu poprawnej odpowiedzi przez jej drużynę na trzecie pytanie Finału Magda zakręciła kołem fortuny. Nikt nie spodziewał się takiego wyniku! Wskazówka stanęła na 200 punktach, dzięki czemu szala zwycięstwa diametralnie przechyliła się na korzyść zespołu Tomasza Kammela, czyli reprezentantów kategorii teleturniejów. Po raz kolejny mogliśmy się przekonać, że o wygranej w „Kocham Cię, Polsko!” decyduje nie tylko wiedza, ale bardzo często intuicja i szczęście! Tak przynajmniej było tym razem!

W szóstym odcinku „Kocham Cię, Polsko!” zmierzyli się ze sobą przedstawiciele teleturniejów i kinoteatru MUMIO. Po stronie Tomasza Kammela stanęli: Łukasz Nowicki, Magda Masny i Karol Strasburger, drużynę Antka reprezentowali zaś Jacek Borusiński oraz Jadwiga i Dariusz Basińscy.

POLECAMY: AGNIESZKA KACZOROWSKA wystąpi w „Tańcu z gwiazdami” w bardzo nietypowej roli! [EXCLUSIVE]

Uczestnicy sprawdzili się m.in. w takich konkurencjach jak Zakazane słowa, Kalambury, Głuchy telefon czy Polszczyzna. Przez cały odcinek nieprzerwanie prowadziła drużyna Antka Królikowskiego. Wszystko zmieniło się w Finale, a dokładnie – po ostatnim pytaniu. Takiego zwrotu akcji nie było od początku tej edycji. Ale też dawno nie było takiego powrotu gwiazdy sprzed lat do telewizji!

Czy po tym odcinku show Magda Masny na stałe wróci do telewizji? Niejedna stacja będzie się pewnie o to starała…