Program "Kocham Cię, Polsko!" miał być po raz kolejny hitem Telewizji Polskiej. Show z udziałem Basi Kurdej-Szatan, Tomasza Kammela i Antka Królikowskiego zastąpiło w wiosennej ramówce „The Voice of Poland”. Czy powrót do teleturnieju i  zmiana jednego z prowadzanych show wyszła na dobre Telewizji Polskiej?

ZOBACZ: ANTEK KRÓLIKOWSKI Jaki typ randkowania preferuje współprowadzący „Kocham Cię, Polsko!”?

Portal wirtualnemedia.pl ogłosił właśnie wyniki oglądalności formatu. Okazuje sobie, że program od początku sezonu radzi sobie całkiem nieźle! Sobotnie show TVP ogląda bowiem średnio 2,21 mln widzów! Według informacji portalu okazuje się, że dziesiąta edycja show TVP cały czas jest hitem. I chociaż w porównaniu do poprzedniego sezonu (9. edycję „KCP” śledziło średnio 2,30 mln osób) program ma nieco gorsze wyniki, to jednak TVP 2 w czasie nadawania "Kocham Cię, Polsko!" wciąż jest liderem na rynku telewizyjnym!

Jak dotąd TVP 2 pokazała trzy odcinki 10. sezonu "Kocham Cię, Polsko!". Najwięcej widzów zgromadził drugi odcinek show, który obejrzało średnio 2,23 mln osób.

Co wpływa na tak duże zainteresowanie widzów tym formatem? Wyjaśnić to próbowała producentka show, Magdalena Sibiga:

Na popularność „Kocham Cię, Polsko!” niewątpliwie ma wpływ fakt, że to program łączący w sobie wiele elementów. Można testować własną wiedzę, ale też nabywać nową, kibicować danej drużynie, pośmiać się podczas zabawnych konkurencji, sprawdzić swoją intuicję czy obserwować, jak z różnymi zadaniami radzą sobie znane osoby.

Po czym dodała:

Dużym atutem produkcji są też tej gospodarze: Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel i Antoni Królikowski, który w tym sezonie zastąpił Maciej Musiała.

POLECAMY: „KOCHAM CIĘ, POLSKO!” Do rywalizacji staną kruche aktorki i silni sportowcy!

Czyży to właśnie zamiana Musiała na Królikowskiego wpłynęła na to, że widzowie nadal chętnie siadają przed ekranami telewizorów w sobotnie wieczory i oglądają właśnie „Kocham Cię, Polsko!”?

Na to pytanie musicie sobie odpowiedzieć już sami ;-)