Po wielu latach przerwy na ekranie znów zobaczymy… Magdę Masny. Mówi Wam coś to nazwisko? I słusznie! Dawna hostessa teleturnieju „Koło Fortuny” weźmie udział w szóstym odcinku programu „Kocham Cię, Polsko!”. Jak teraz wygląda? Jak wspomina swoją telewizyjną przygodę? I czy przyniesie szczęście swojej drużynie? Tego dowiemy się już dziś wieczorem!

ZOBACZ: MACIEJ STUHR serial "Belfer" powraca! Obok Macieja Stuhra dwie znane aktorki

Magda Masny, razem z Łukaszem Nowickim i Karolem Strasburgerem, będzie walczyć tym razem o zwycięstwo w zespole Tomasza Kammela. Team Antka natomiast reprezentować będą członkowie zespołu MUMIO: Jacek Borusiński oraz Jadwiga i Dariusz Basińscy.

Uczestnicy zmierzą się m.in. z takimi konkurencjami jak: Zakazane słowa, Kto jest kim?, Kalambury czy Polszczyzna. W pierwszej konkurencji wybrany przedstawiciel drużyny przez półtorej minuty odpowiada na pytania prowadzącej Barbary Kurdej-Szatan. Haczyk polega na tym, że nie wolno używać słów „tak” i „nie”.

W rundzie Kto jest kim? na podstawie trzech przeczytanych przez drużynę przeciwną podpowiedzi, uczestnicy odgadują, o jaką postać chodzi. Kalambury i Polszczyzna to często dwie z najzabawniejszych konkurencji. W tej drugiej uczestnicy siedzą na kanapie z zasłoniętymi oczami. Z otrzymanych liter w wyznaczonym czasie muszą ułożyć konkretne wyrazy. Jak uda im się poradzić sobie z tymi zadaniami tym razem…?

POLECAMY: MARTYNA WOJCIECHOWSKA wybrała się w kolejną podróż życia! Czy to urlop?

Szósty odcinek „Kocham Cię, Polsko!” już dziś wieczorem o 20:05 w TVP2.

Gościem muzycznym programu będzie Anna Wyszkoni, która wykona jeden ze sowich najpopularniejszych utworów „Oszukać los”.

Obejrzycie ten odcinek specjalnie dla Ani? I Magdy Masny, która wraca do telewizji po latach?