Przed nami 2. odcinek 7. sezonu popularnego teleturnieju „Kocham Cię, Polsko!”. Co wydarzy się w nim tym razem? Z jakich gwiazd będą składały się drużyny które staną naprzeciwko siebie w boju o tytuł prawdziwych znawców i miłośników naszego kraju? Oraz jak wymyślne konkurencje czekają na nich tym razem? My już to wiemy!

ZOBACZ: ANTONI KRÓLIKOWSKI Zdradza, jak to się stało, że dołączył do zespołu „Kocham Cię, Polsko!”

Jak udało nam się ustalić, tym razem naprzeciwko siebie staną aktorki i aktorzy serialu „Czas Honoru”. Na czele drużyny kobiet stanie tym razem Tomasz Kammel. Antoni Królikowski będzie zaś walczył o zwycięstwo w męskim gronie. Co wydarzy się w drugim odcinku? W jakich konkurencjach zmierzą się tym razem piękne aktorki i odważni aktorzy? Sprawdźcie!

Podobnie jak w ubiegłą sobotę, tak i tym razem po dwóch stronach w studiu staną przedstawiciele tego samego zawodu, ale innej płci. We wspólnej zabawie wezmą udział: Agnieszka Więdłocha, Karolina Gorczyca i Marta Juras (drużyna Tomasza Kammela) oraz Antoni Pawlicki, Kuba Wesołowski i Jan Wieczorkowski (team Antka Królikowskiego).

W premierowym odcinku, mimo początkowej dobrej passy drużyny Antoniego Królikowskiego, ostatecznie zwyciężyli wokaliści, czyli drużyna Tomasza Kammela. Czy dziennikarz i prezenter „Pytania na śniadanie” powtórzy swój sukces z zeszłego weekendu?

POLECAMY TAKŻE: NOWE PROPOZYCJE POLSATU „The Brain. Genialny Umysł” czy „Niania w wielkim mieście”?

Tego dowiemy się już dziś wieczorem! Przy okazji dowiemy się także: kto w miłości wyznaje Kodeks Hammurabiego? Co doprowadzi do łez Karolinę Gorczycę? Jaka wiadomość rozczaruje Antka Królikowskiego? Co sądzi o Polakach Kuba Wesołowski? Co w życiu Tomasza Kammela zmieniło Mydełko Fa? Oraz kogo Antek nigdy nie zaprosi do siebie na imprezę?

W finale programu zobaczymy Kasię Kowalską, która będzie gościem muzycznym odcinka. Co tym razem zaśpiewa? Czy odświeży swoje hity sprzed lat?

Sprawdźcie dziś wieczorem! Drugi odcinek show „Kocham Cię, Polsko!” o 20:05 w TVP2.

Będziecie oglądać? Bo my na pewno! Tymczasem zobaczcie kulisy z nagrania dzisiejszego odcinka: