W najbliższym odcinku „Kocham Cię, Polsko!Antoni Królikowski poprowadzi drużynę, którą zasilą przystojniacy znani z polskich filmów o seriali. W drużynie Antka znajdą się tym razem Kuba Wesołowski, Redbad Klynstra oraz Mikołaj Roznerski, który zaledwie kilkanaście dniu temu odebrał pierwszą w swoim życiu Telekamerę! W jakich konkurencjach będą musieli zmierzyć się aktorzy z drużyny Antka Królikowskiego i aktorki z teamu Tomka Kammela? Zobaczcie!

„Kocham Cię, Polsko!” - co nowego w programie TVP 2?

Gości „Kocham Cię, Polsko!” po raz pierwszy zobaczymy w nowej rundzie Kronika niepodległa, która polega na tym, że reprezentant drużyny wciela się w prezentera wiadomości z wylosowanego roku i musi przeczytać z promptera tekst, uzupełniając brakujące wyrazy. Kto do tego zadania zostanie wytypowany przez każdą z drużyn i jak poradzą sobie w niej uczestnicy?

Poza Kroniką niepodległą zobaczymy też dobrze znane i lubiane konkurencje, takie jak Urodziny, Kalambury, Muzyczne licytacje czy Polszczyznę. Kto popisze się wiedzą z różnych dziedzin, a komu przyda się intuicja?

W pierwszym odcinku „Kocham Cię, Polsko!” dowiemy się także m.in.: z kim sypia Tomasz Kammel, gdzie szukać serca Olgi Frycz, dla którego z uczestników ubiegły rok był wspaniały, z czym kolejki z czasów PRL-u kojarzą się Redbadowi oraz czym jest podręczny… sliping?

„Kocham Cię, Polsko!” - kiedy emisja 11. sezonu?

Jesteście ciekawi odpowiedzi na te pytania?  Koniecznie oglądajcie 1. odcinek jedenastego sezonu programu. Ten już 3 marca 2018 o 20:05 w telewizyjnej Dwójce. Będziecie oglądać go choćby dla nowej konkurencji Kronika niepodległa?

Zobaczcie zapowiedź tego odcinka: