Odmienione trio prowadzących, nowe konkurencje, dużo emocji i niespodzianek! Już dziś, 4 marca, o 20:05 w TVP 2 premiera 10. edycji jednego z najbardziej lubianych i popularnych teleturniejów w kraju: "Kocham Cię, Polsko!" W pierwszym odcinku tej serii w różnych zadaniach zmierzą się ze sobą znane wokalistki i wokaliści. A w zmaganiach dopingować ich będzie prowadząca i kapitanowie dwóch konkurujących ze sobą drużyn. Czyli kto?

ZOBACZ: KOCHAM CIĘ, POLSKO! wraca na antenę TVP2!

W roli prowadzącej, podobnie jak w zeszłym sezonie, zobaczymy Barbarę Kurdej-Szatan. Na czele rywalizujących ze sobą drużyn staną Tomasz Kammel i Antoni Królikowski, który zastąpił Macieja Musiała. Obaj panie, znani już z udziału w formacie „The Voice of Poland”, staną na czele dwóch rywalizujących ze sobą drużyn. Kto wejdzie w ich skład?

W pierwszej odsłonie programu pojawi się cała plejada gości, w tym Natalia Schroeder, Kasia Kowalska i Ania Wyszkoni oraz Staszek Karpiel-Bułecka, Adam Asanov i Piotr Kupicha. Panie będą walczyły o zwycięstwo pod wodzą Antka, panowie staną do boju wraz z Tomkiem.

POLECAMY TEŻ: MACIEJ MUSIAŁ Żegna się z programem "Kocham Cię, Polsko"!

Która drużyna zdobędzie więcej punktów? Tego dowiemy się już dziś wieczorem. Poza emocjonującą rywalizacją obu zespołów, widzów TVP 2 czekają jednak także inne atrakcje. W pierwszym odcinku "Kocham Cię, Polsko!" dostaniemy m.in. odpowiedzi na takie pytania jak: Co łączy Antka Królikowskiego z Karolem Strasburgerem? Jak wygląda domowe oblicze Staszka Karpiela-Bułecki? Czy między Antkiem a Natalią Schroeder jest chemia? Kto kogo nosił w programie na rękach i dlaczego? Oraz czemu zakupy lepiej poprawiają kobietom humor niż kwiaty i kto tak myśli?

Specjalnym gościem muzycznym odcinka będzie Izabela Trojanowska. Jesteście ciekawi, jakie przeboje zaśpiewa tym razem?

Oglądajcie „Kocham Cię, Polsko!”

Pierwszy odcinek 10. serii już dziś, 4 marca o  20:05  na antenie TVP 2.