Po zimowej przerwie na antenę TVP2 powraca rozrywkowy program z gwiazdami „Kocham Cię, Polsko!” Jak już donosiliśmy, w nowej edycji nastąpi kilka zmian personalnych, w tym w gronie prowadzących. Do Basi Kurdej-Szatan i Tomasza Kammela w nowym sezonie show dołączy Antek Królikowski, który zastąpi w roli kapitana jednego z teamów Macieja Musiała. Jak sprawdzi się w nowej roli?

ZOBACZ: MACIEJ MUSIAŁ Żegna się z programem "Kocham Cię, Polsko"!

W swojej dotychczasowej roli pozostanie aktorka Barbara Kurdej-Szatan, znana z kreacji w takich filmach jak „Dzień dobry, kocham Cię” czy „Wkręceni 2”, a także z serialu „M jak Miłość”, za udział w którym odebrała ostatnio swoją trzecią z rzędu Telekamerę.

W show zobaczymy również ponownie Tomasza Kammela, który od lat związany jest z TVP. Kammel prowadził już programy telewizyjne, koncerty, jest też jednym z prezenterów „Pytania na Śniadanie”.

Do tej pary dołączy jednak nowy kapitan jednej z drużyn. Jak już doskonale wiecie, będzie to Antek Królikowski – aktor i producent filmu niezależnego. W „Kocham Cię, Polsko!” gościnnie brał udział już dwukrotnie, ale tym razem zostanie z show na dłużej.

Jakie ma odczucie przez pierwszym nagraniowym klapsem?

Spodziewam się, że będzie bardzo wesoło, bo jestem w doborowym towarzystwie. A przede wszystkim liczę na to, że zaprosimy naprawdę fajnych gości: artystów, sportowców, ludzi, których naprawdę chcę poznać.

Antek zapowiada, że rywalizacja będzie zacięta! A jak przygotowuje się do programu? Żartuje, że swoją wiedzę odświeża m.in. powtarzając z młodszymi kolegami do matury!

POLECAMY: BARBARA KURDEJ-SZATAN dostała już swoją trzecią Telekamerę!

Miejmy nadzieję, że ta wiedza faktycznie mu się przyda, choć na powtórki nie ma za wiele czasu. Premierowy odcinek show „Kocham Cię, Polsko!” TVP pokaże już 4 marca!

Będziecie o oglądać właśnie dla Antka?

Tymczasem zobaczcie w naszej GALERII zdjęcia z nagranie czołówki show. Wygląda na to, że w tym sezonie jego uczestnicy nieco cofną się w przeszłość…