Przed nami specjalne wydanie programu „Kocham Cię, Polsko!”, które w tym tygodniu TVP 2 wyemituje nie w sobotę, lecz wyjątkowo w niedzielę! Mimo tej zmiany, reszta tradycji wielkanocnych zostanie zachowana! W show nie zabraknie pisanek, baranków i tradycyjnych przysmaków. Z jakimi pytaniami zmierzą się tym razem uczestnicy? I która drużyna tym wygra pojedynek? Macie już swoje typy?

ZOBACZ: KLAUDIA HALEJCIO, AGNIESZKA KACZOROWSKA I JULIA WRÓBLEWSKA Jak najbliższą Wielkanoc spędzą popularne aktorki?

W wielkanocnym odcinku „Kocham Cię, Polsko!” naprzeciwko siebie staną przedstawiciele programu „Pierwsza Randka” oraz gwiazdy disco polo. Tomek Kammel powalczy wspólnie z Magdą Jaroszewicz, Pauliną Sobotą i Aleksem Mackiewiczem, natomiast w drużynie Antka Królikowskiego zobaczymy Marcina Millera, Radka Liszewskiego oraz Pawła Dudka, znanego jako Czadoman.

Ze świątecznego docinka show dowiemy się m.in. jakie są najpopularniejsze świąteczne tradycje według Pawła Dudka, co według Pauliny Soboty znajdziemy na wielkanocnym stole, a także jakich rozmiarów była patelnia, na której pobito rekord w smażeniu jajecznicy!

POLECAMY: EWA WACHOWICZ Jaką niespodziankę gwiazda kulinariów szykuje na Wielkanoc? [WIDEO]

Co jeszcze czeka na widzów? Przekonamy się już dziś wieczorem, o 20:15 na antenie telewizyjnej Dwójki.

Będziecie razem z nami oglądać wielkanocne wydanie „Kocham Cię, Polsko!”? Zobaczcie jego zapowiedź: