Za nami pierwszy odcinek długo wyczekiwanego wznowienia popularnego teleturnieju „Kocham Cię, Polsko!” Co w nim zobaczyliśmy? Odmienione trio prowadzących, nowe konkurencje, dużo emocji i niespodzianek! Ale nie tylko. Na antenie TVP 2 mogliśmy wczoraj obserwować również starcie gwiazd polskiej sceny muzycznej. Naprzeciwko siebie stanęła drużyna polskich wokalistek i wokalistów. Który team okazał się tym razem silniejszy?

ZOBACZ: KOCHAM CIĘ, POLSKO! wraca do TVP 2! Już dziś pierwszy odcinek 10. edycji!

W pierwszej odsłonie programu pojawiła się cała plejada gości, w tym Natalia Szroeder, Kasia Kowalska i Ania Wyszkoni oraz Staszek Karpiel-Bułecka, Adam Asanov i Piotr Kupicha. Panie walczyły o zwycięstwo pod wodzą Antka Królikowskiego, panowie stanęli do boju wraz z Tomkiem Kammelem. Ta kompilacja okazała się jednak dla nich tym razem szczęśliwa. Pierwszy odcinek show wygrali bowiem właśnie panowie. Mimo to panie miały nad nimi w pewnym momencie widoczną przewagę!

„Telewizja i film”. Tak brzmi tytuł jednej z wielu konkurencji teleturnieju, w którym trzeba się wykazać refleksem i w porę nacisnąć grzybek, by jako pierwsza drużyna mieć prawo odpowiedzi na pytanie. W pierwszym odcinku długo szybsza była drużyna Antka Królikowskiego, czyli panie. To one długo pokonywały swoich męskich przeciwników! Nie kryły z tego powodu satysfakcji.

Adam Asanov, walczący o zwycięstwo wraz z Piotrem Kupichą i Staszkiem Karpielem-Bułecką pod wodzą Tomka Kammela, wytłumaczył to zjawisko w następujący sposób:

Jest to program „Kocham Cię, Polsko!”, zasady obowiązują. Polacy – dżentelmeni, zawsze dziewczyny mają pierwszeństwo. A to, że są mądre, to już nie nasza wina!

Wygląda więc na to, że polscy wokaliści, jak na dżentelmenów przystało, postanowili schować swój honor do kieszenie i długo dawali wygrywać drużynie pań. Do czasu. W finale Adam Asanov wykręcił bowiem na kole 50 punktów i szala zwycięstwa przechyliła się na stronę wokalistów!

POLECAMY: „TANIEC Z GWIAZDAMI” Wiemy, kto odpadł jako pierwszy! Zasłużenie?

Co jeszcze wydarzyło się w pierwszym odcinku „Kocham Cię, Polsko!”?

Zobaczcie w naszej GALERII i przekonajcie się, jaki inne atrakcje producenci show przygotowali na wielkie rozpoczęcie wiosennego sezonu! Mamy naprawdę DUŻO ZDJĘĆ!