Kate Middleton i książę William od ośmiu lat uchodzili za bardzo zgraną parę. Niestety od jakiegoś czasu nie cichną plotki na temat kryzysu w ich małżeństwie. Para podobno przestała się dogadywać, a punktem zapalnym miał być romans księcia Cambridge z przyjaciółką Kate, Rose Hanbury. Middeton i Hanbury były blisko przez długie lata i wspierały się w najważniejszych momentach życia. Z czasem, księżna zaczęła ograniczać kontakty z przyjaciółką, aż w końcu zerwała z nią wszelkie więzi. Co więcej, nakazała Williamowi, aby wykluczył ją i jej męża, Davida Rocksavagema z kręgu towarzyskiego. Kate Middleton musiała się zdziwić, kiedy podczas wczorajszego bankietu w Pałacu Buckingham, zobaczyła właśnie Rose Hanbury...

Kate Middleton i książę William na bankiecie. Pojawiła się też domniemana kochanka księcia...

Kate i William pojawili się na wczorajszym bankiecie, zorganizowanym z okazji wizyty Donalda i Melanii Trump w Wielkiej Brytanii. Na wejściu od razu się jednak rozłączyli i próżno szukać ich wspólnych zdjęć z przyjęcia. Księżna Kate zajęła się rozmową z Sekretarzem Skarbu Stanów Zjednoczonych, a książę William idąc kilka kroków za nimi towarzyszył premier, Theresie May. Na bankiecie pojawiła się również markiza Cholmondeley, Rose Hanbury, czyli domniemana kochanka księcia Williama. Kobieta trzymała się jednak z dala od książęcej pary oraz fleszy fotoreporterów.  

Jak Kate Middleton zareagowała na obecność byłej przyjaciółki na bankiecie? Tego nie wiadomo, chociaż dużo może mówić fakt, że Kate i William szybko wymknęli się z przyjęcia. Oficjalnym powodem miało być spotkanie z dyrektor generalną oraz przewodniczącym królewskiej fundacji. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej spekulują jednak, czy powodem opuszczenia bankietu mogła być sprzeczka małżeństwa na temat obecności Rose Hanbury w Pałacu.

Zdjęcia Kate i Williama oraz Rose Hanbury z bankietu, obejrzycie w galerii --->

ZOBACZ TEŻ: KATE MIDDLETON I MELANIA TRUMP na uroczystym bankiecie w Pałacu Buckingham [ZDJĘCIA]