Życiem prywatnym Blanki Lipińskiej interesuje się wiele osób, a odkąd autorka bestsellerów związała się z Baronem z Afromental, ich związek stał się jednym z najgorętszych tematów w polskim show-biznesie. Para chętnie korzysta ze swojej popularności i nie unika mediów, choć ich miłość ujrzała światło dzienne dopiero po jakimś czasie. Zakochani cieszą się swoim uczuciem i korzystają z każdej wolnej chwili, jaka im się przytrafia. Właśnie po raz drugi polecieli na wspólne wakacje.

Blanka i Baron na kolejnych wspólnych wakacjach

Zaledwie dwa tygodnie temu Blanka i Baron raczyli nas pięknymi relacjami z pobytu na jednej z greckiej wysp. Tuż po powrocie Lipińska oddała się urządzaniu nowego mieszkania na warszawskim Wilanowie, a Alek skupił na pracy na planie "The Voice of Poland". W piątek na profilu Blanki zobaczyliśmy, że ulubienica tłumów wybiera się na kolejny zagraniczny wyjazd - na jej InstaStory pojawił się kadr z lotniska, a kilka godzin później wraz z ukochanym była już w swoim ulubionym greckim hotelu.

Musiałam się bardzo zakochać, skoro dwa tygodnie po wyjeździe wróciłam tutaj - i tak jest. Jest pięknie. To miejsce, do którego będę wracała tak często, jak tylko będę mogła. Razem z nim. Zawsze z nim i tylko z nim- wyznała na InstaStory Blanka.

W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia z kolejnego urlopu Blanki i Barona.