We wtorek w warszawskim studio ATM projektant Mariusz Przybylski zaprezentował licznie zgromadzonym gościom swoją najnowszą kolekcję Fire Walk With Me, która zachwycała nie tylko doborem wzorów, ale i energetyzujących kolorów. Jako modele wystąpili m.in. finaliści programu Top ModelCo mieli okazję zaprezentować na wybiegu?

POLECAMY: POKAZ MARIUSZA PRZYBYLSKIEGOuczestnicy Top Model 6 na pokazie projektanta [ZDJĘCIA]

Przybylski to projektant, którego charakterystyczny i unikalny styl przyniósł uznanie środowiska modowego i powodzenie wśród klientów, do których należy wiele topowych polskich gwiazd. Projekty Mariusza Przybylskiego to idealna fuzja form rzeźbiarskich z nowoczesnymi rozwiązaniami. Nowatorskie podejście do mody i szacunek dla ponadczasowej klasyki – to zadecydowało o sukcesie projektanta nie tylko w Polsce, ale i zagranicą.

ZOBACZ: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK, JESSICA MERCEDES, JOANNA HORODYŃSKA, KASIA WARNKE na pokazie Mariusza Przybylskiego Fire Walk With Me

Jak kreator skomentował swoją najnowszą, niezwykle bogatą w desenie kolekcję?

„Moje kolekcje buduję na zasadzie skrajności. Wybieram dwa główne motywy z kompletnie różnych światów i splatam je w spójną i wizjonerską całość. Tym razem była to kultura Indian, którą połączyłem z estetyką wiktoriańskiej Anglii – te dwa kompletnie odległe światy stały się całością w najnowszej kolekcji”.

Przybylski w swoim najnowszym dziele pozostał sobie wierny. Po raz kolejny na wybiegu pojawił się autorski print na tkaninach, zaprojektowany właśnie przez niego. Wrażenie robiła też sekwencja ręcznie wykonanych haftów i aplikacji - również w całości zaprojektowana przez Przybylskiego. Idealne dopełnienie całości stanowiły wełniane czapki i szaliki, a także aksamitne torebki i plecaki.

POLECAMY TEŻ: KAROLINA SZOSTAK, MAGDA MOŁEK, PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA I KASIA WARNKE na imprezie Top Secret w Klifie

Mariusz Przybylski był także pomysłodawcą koncepcji scenografii i projektu zaproszenia. Sam też dobiera muzykę do swoich pokazów. Połączenie tych wszystkich elementów stanowi idealną całość, którą można było po raz kolejny podziwiać podczas wtorkowego show.

A co nam spodobało się najbardziej? Zarówno męskie, jak i damskie sylwetki, w których projektant wydobył swój autorski print w wersji total-look oraz stylizacje, w których dominowały wyraziste i energetyczne odcienie czerwieni. W naszej GALERII znajdziecie nasze ulubione zestawy. Wam też przypadły one do gustu?