Bilety na koncert "Artyści przeciw nienawiści" trafiły do sprzedaży. Gdzie je kupić? Ile kosztują? Organizatorzy zdradzili w końcu wszystkie szczegóły dotyczące sprzedaży wejściówek na wyjątkowe show z udziałem takich gwiazd polskiej sceny muzycznej, jak Doda, Justyna Steczkowska i Ewa Farna. Informacje do sprawdzenia już teraz poniżej.

Artyści przeciw nienawiści - bilety

Bilety na koncert "Artyści przeciw nienawiści" są w sprzedaży od wtorku, 5 lutego 2019, od godz. 10:00. Wejściówki można nabyć za pośrednictwem strony eBilet.pl. Dostępne są wejściówki na trybuny i płytę. Cena pojedynczego biletu na show w łódzkiej Atlas Arenie wynosi 50 zł - bez względu na strefę i miejsce.

Dodajmy, że artyści za swoje występy nie pobiorą honorarium. Dochód ze sprzedaży biletów - cegiełek pokryje koszty wynajęcia hali w Łodzi i inne wydatki związane z organizacją tego wielkiego muzycznego przedsięwzięcia.

Każdy bilet niezależnie od strefy i miejsca kosztuje 50 zł to dzięki Wam mamy nadzieje, na powodzenie koncertu. Cały przychód z biletów przeznaczony jest na organizację koncertu - czytamy na profilu wydarzenia na Instagramie.

SPRAWDŹ TEŻ: Artyści przeciw nienawiści - kto wystąpi? Lista gwiazd