Znamy pierwsze szczegóły koncertu "Artyści przeciw nienawiści". Doda dotrzymuje słowa i wraz z niemal setką gwiazd polskiego show-biznesu, które odpowiedziały na jej apel, organizuje wielkie muzyczne widowisko jako wyraz sprzeciwu wobec agresji i hejtu po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Kiedy i gdzie odbędzie się koncert? Sprawdź już teraz poniżej.

Koncert "Artyści przeciw nienawiści" - kiedy i gdzie?

To już potwierdzone - koncert "Artyści przeciw nienawiści" odbędzie się w środę 27 lutego 2019 w Atlas Arenie w Łodzi. Ze względów logistycznych porzucono więc wstępne plany zorganizowania wydarzenia w Trójmieście.

Koncert "Artyści przeciw nienawiści" - bilety

Bilety w cenie 50 zł trafią do sprzedaży wkrótce. Szczegóły wyjaśniła Agnieszka Hyży, czyli rzecznik prasowy koncertu "Artyści przeciw nienawiści".

- Tak naprawdę nie chcielibyśmy nazywać tego "biletem", a "cegiełką" na organizację całego przedsięwzięcia w kwocie 50 zł. Umożliwia ona wejście na teren Atlas Areny i skorzystania ze wszystkich atrakcji - powiedziała w rozmowie z "Party".

- Koncert WSZYSTKICH ARTYSTÓW, ponad podziałami! Kto wystąpi, co będzie się działo w Łodzi 27.02? Od jutra na bieżąco będziemy Wam przekazywać kolejne szczegóły... - czytamy na oficjalnym profilu wydarzenia na Instagramie.

Listę gwiazd, które poparły inicjatywę Dody i wyraziły chęć występu lub pomocy przy organizacji wydarzenia możecie sprawdzić >> TUTAJ <<

TYLKO U NAS: DODA komentuje decyzję Justyny Steczkowskiej

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @artysciprzeciwnienawisci Sty 29, 2019 o 8:38 PST