Ważna informacja dla wszystkich, którzy planują wybrać się na koncert Harry'ego Stylesa w Krakowie. Jedyny występ autora hitu "Adore You" w Polsce nie odbędzie się w tym roku. Zaplanowany pierwotnie na 10 maja koncert z powodu panującej na całym świecie epidemii koronawirusa został przełożony na początek przyszłego roku.

Harry Styles w Krakowie - koncert przełożony

Każdy, kto mnie zna, wie, że występowanie zawsze było moją ulubioną częścią pracy w muzyce. Jednak w obecnych czasach bezpieczeństwo i ochrona ekipy koncertowej, fanów i wszystkich innych osób na całym świecie jest natychmiastowym priorytetem - napisał w wiadomości opublikowanej na swoich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych.

Harry Styles i jego ekipa zdecydowali się odroczyć daty całej europejskiej trasy Love On Tour. Koncert w krakowskiej Tauron Arenie przełożono na czwartek, 25 lutego 2021 roku.

Bilety na koncert Harry'ego Stylesa w Krakowie

Bilety na nowy termin zachowują swoją ważność. Przypominamy, że wejściówki na jedyny występ ex-wokalisty One Direction w Polsce są już wyprzedane. W sprzedaży dostępne są jedynie bilety Platinum, których ceny obecnie zaczynają się od 585 złotych.

Posiadacze biletów na koncert Harry'ego Stylesa w Krakowie, którym nie pasuje nowy termin wydarzenia, mogą ubiegać się o zwrot pieniędzy w miejscu, w którym zostały one zakupione. Osoby, które nabyły bilety za pośrednictwem Ticketmaster.pl muszą wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej bileterii.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @harrystyles Mar 25, 2020 o 12:00 PDT

ZOBACZ TEŻ: Orange Warsaw Festival 2020 odwołany z powodu koronawirusa? Jest oświadczenie organizatorów