Kto wystąpi na Sylwestrze z Dwójką 2017/18 w Zakopanem? Odpowiedź na to pytanie poznaliśmy już na początku grudnia podczas konferencji TVP 2 w siedzibie na Woronicza w Warszawie, na której pojawiły się nie tylko najgorętsze nazwiska polskiej sceny muzycznej, ale także największe gwiazdy telewizyjnej Dwójki. Od pop rocka do disco polo. Bardzo zróżnicowany zestaw wykonawców składający się z takich artystów jak Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Zenek Martyniuk, Margaret, Bayer Full, Red Lips, Wanda Kwietniewska, Kombi, Marta Gałuszewska i Sławomir Zapała oznacza, że podczas sylwestrowej imprezy 31.12.2017 w Zakopanem niemal każdy powinien usłyszeć coś dla siebie.

ZOBACZ: MICHAŁ SZPAK wystąpił podczas gali Mister Supranational w lateksowych spodniach! Przyćmił kandydatów?

Sylwester 2017/18 TVP w Zakopanem

Przedsmak tego, co czeka nas 31.12.2017 od godz. 20:00 w Zakopanem i na antenie TVP 2 zaprezentowali dziś na konferencji Michał Szpak i Marta Gałuszewska. Zwyciężczyni i Trener ostatniej edycji The Voice of Poland wykonali na żywo akustyczną wersję utworu "Don't Poison Your Heart", czyli najnowszego singla wokalisty. Sylwestra z Dwójką 2017/2018 w zimowej stolicy Polski poprowadzą Rafał Brzozowski i Izabella Krzan znani m.in. z nowej wersji teleturnieju "Koło fortuny", który okazał się hitem jesiennej ramówki TVP 2. W konferansjerce tę dwójkę wspierać będzie Tomasz Kammel.

Zdjęcia gwiazd Sylwestra z Dwójką 2017/18 na konferencji TVP 2 do sprawdzenia już teraz w naszej GALERII.

Pierwszy zwiastun koncertu Sylwester Marzeń z Dwójką 2017 możecie obejrzeć poniżej. Na czyj występ czekacie najbardziej?

SPRAWDŹ TEŻ: M JAK MIŁOŚĆ Bohaterka grana przez Barbarę Kurdej-Szatan będzie próbowała popełnić samobójstwo!