Magiel Towarzyski znika z TVN Style. Stacja po 10 latach postanowiła zamknąć program Karoliny Korwin Piotrowskiej. Magiel Towarzyski był autorskim programem wyśmiewającym absurdy show-biznesu, pokazującym jego prawdziwą twarz, często ośmieszającym czołowe polskie gwiazdy. Korwin Piotrowska w swoim stylu komentowała najważniejsze wydarzenia z branży, przyznawała tzw. klapy i klasy. Przez pierwsze lata współprowadzącym Magla Towarzyskiego obok Piotrowskiej był dziennikarz Tomasz Kin. Od kilku lat Korwin Piotrowska prowadziła Magiel solo, cyklicznie zapraszając do omawiania rzeczywistości show-biznesowej zaprzyjaźnionych komentatorów, ekspertów, dziennikarzy. Zawsze na planie Magla Karolinie towarzyszył jej pies, suczka Cudna. Czemu po 10 latach Magiel Towarzyski nagle zniknie z anteny?

O zakończeniu Magla Towarzyskiego poinformowała sama Karolina Korwin Piotrowska. Nie podała co prawda przyczyn tej decyzji, ale można wyczuć, że koniec programu nie jest dla niej zaskoczeniem. Zdaje się, że dziennikarka jest już na innym etapie. Wkrótce wychodzi jej kolejna książka - "Sława" - i chyba właśnie ona jest obecnie najważniejszym projektem dla Piotrowskiej. Jak Korwin Piotrowska poinformowała o końcu Magla Towarzyskiego? Na swoim fanpage'u na Facebooku napisała tak:

Po 10 latach, w trakcie których zyskałam wiele fajnych znajomości, poznałam wielu inspirujących i pięknych ludzi, ale także celebryci odbierali mi prawo do nazywania siebie dziennikarzem, kobietą, wyzywali od ścierw, kurew i gówien, najbrzydszych polskich dziennikarek, zamykamy program, który zmienił podejście do szołbiznesu w Polsce czyli #magieltowarzyski

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy fanów Korwin Piotrowskiej, w których ubolewają, że ich ulubiony, opiniotwórczy program zniknie z anteny. Przypomnijmy, że w zeszłym roku Magiel Towarzyski świętował 10-lecie istnienia i nic nie zapowiadało, że program wkrótce zakończy swój żywot. Ostatnio gośćmi Korwin Piotrowskiej w "Maglu" byli m.in. Sebastian Fabijański, Dawid Kwiatkowski i Zofia Wichłacz. Żałujecie, że to już koniec?