1 lutego ruszył konkurs Design by Śliwka Nałęczowska adresowany do pasjonatów grafiki i designu. Przewodniczącą jury została aktorka i miłośniczka designu, Małgorzata Socha.Na zwycięzców czekają wysokie nagrody finansowe i zestawy pralin. Laureat I miejsca odbierze czek o wartości 10 tysięcy złotych! Mecenasem konkursu jest Śliwka Nałęczowska.

Śliwka Nałęczowska po raz kolejny wspiera młodych twórców i ogłasza drugą edycję konkursu  Design by Śliwka Nałęczowska. Pierwsza skierowana była do pasjonatów mody i designu. Jury pod przewodnictwem Lidii Kality wyłoniło 10 laureatów, którzy odebrali nagrody podczas uroczystej konferencji. Olbrzymie zainteresowanie konkursem, ponad 1000 zgłoszeń i rozgłos w środowisku twórczym, zachęciły markę do zorganizowana drugiej edycji Design by Śliwka Nałęczowska.

Pasjonujesz się grafiką? Zgłoś się!

Tym razem pasjonaci designu i grafiki mają za zadanie zaprojektować nadruk na puszkę pralin, będący interpretacją hasła „Śliwka Nałęczowska - polski specjał na prezent. Idealny upominek z Polski”. Przewodniczącą jury, które oceni nadesłane prace, została aktorka i miłośniczka designu, Małgorzata Socha. W wyborze zwycięzców będą brali udział także m.in. Olka Osadzińska, jedna z najlepszych polskich ilustratorek oraz prof. Ksawery Piwocki, uznany autorytet wśród studentów, dziekan Wydziału Wzornictwa i były rektor warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. 

Podobnie jak w pierwszej edycji, na zwycięzców czekają wysokie nagrody finansowe i zapasy pralin. Laureat pierwszego miejsca otrzyma 10 000 zł, drugiego – 7 000 zł, a trzeciego – 5 000 zł. Autorzy prac, którzy uplasują się na pozycjach od czwartej do dwunastej, otrzymają zapasy Śliwki Nałęczowskiej. Zgłoszenia można przesyłać od 1 lutego do 20 marca przez www.designbysliwkanaleczowska.pl. Autorzy zwycięskich prac zostaną ogłoszeni w połowie kwietnia na uroczystej konferencji, która odbędzie się w Warszawie.

Regulamin konkursu: www.designbysliwkanaleczowska.pl