Kobiety na całym świecie pragną czuć się piękne. Marka Dove pragnie współtworzyć świat, w którym piękno jest źródłem pewności siebie, a nie zakłopotania. Dlatego zachęca kobiety, aby ponownie przyjrzały się swojej urodzie i uwierzyły, że są piękniejsze niż sądzą. Zmiana postrzegania przez kobiety ich naturalnego piękna pozwala podnieść samoocenę i wydobyć ich potencjał. Dla wielu z nich piękno oznacza zdrowe i wypielęgnowane ciało. Od lat wiadomo, że właściwe nawilżanie skóry to sposób na zachowanie jej pięknego i młodzieńczego wyglądu na dłużej.

W trosce o piękno kobiet Dove opracowało innowacyjne technologie zawarte w każdym z produktów, które kompleksowo dbają o znakomity wygląd skóry i lśniące, piękne włosy. Wszystkie balsamy i kremy Dove zostały wzbogacone w innowacyjną formułę Deep Care Complex™, która poprawia stan nawilżenia skóry i utrzymuje go na wysokim poziomie. Ten unikalny kompleks składników odżywczych i nawilżających, identycznych z naturalnie występującymi w skórze, korzystnie wpływa na procesy biologiczne na poziomie naskórka. W skład formuły wchodzą:
- składniki o działaniu okluzyjnym tworzące warstwę na powierzchni skóry chroniącą przed nadmierną ucieczką wody z naskórka,
- humektanty (gliceryna) przyciągające i zatrzymujące niezbędną w naskórku wodę, odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowego nawilżenia skóry, procesów złuszczania i funkcji barierowych naskórka,
- olejek z pestek słonecznika bogaty w kwas linolowy, aktywnie wzmacniający i pomagający odbudowywać naturalną barierę ochronną skóry.

 

Weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z 30 zestawów kosmetyków Dove do pielęgnacji ciała i włosów. W każdym zestawie znajduje się aż 6 kosmetyków! Mamy dla Was:
• Odżywczy żel pod prysznic Dove Deeply Nourishing
• Odżywcze mleczko do ciała Dove Essential Nourishment
• Szampon do włosów Dove Intense Repair
• Antyperspirant w kulce Dove Original
• Antyperspirant w aerozolu Dove Original
• Kremowa kostka myjąca Dove
Dodatkowo! 10 pierwszych miejsc otrzyma bransoletkę z posrebrzanym lub pozłacanym gołąbkiem (bransoletki będą wysyłane losowo)

Co zrobić, żeby wygrać?


Odpowiedz na pytanie w formularzu: Piękno nas zachwyca, przyciąga, porusza. Napisz która z gwiazd jest dla Ciebie ikoną piękna i dlaczego?


 

Każdy, kto umieści w formularzu swoją odpowiedź ma szansę wygrać zestaw kosmetyków Dove. Nagrodzimy najciekawsze wypowiedzi, a listę laureatów opublikujemy do 4 października 2013 r. w serwisie gala.pl. Użytkowniczki, które wygrają, otrzymają od nas Prywatną Wiadomość na podany w formularzu adres mailowy.
Przeczytaj regulamin

Na Wasze odpowiedzi czekamy od 13 - 26 września 2013 r.

materiały prasowe

 


Lista laureatów

zestawów kosmetyków Dove do pielęgnacji ciała i włosów + bransoletka z  gołąbkiem
Paula
weronika15
kamilcia2804
nemezis
ilona ka
pati
BeatkaGG
pidzmej
Ania
Paulina Świątkowska

zestawów kosmetyków Dove do pielęgnacji ciała i włosów
Agata Kicia
Edyta Kościółek
Ewelina Rachańska
sunny
misiamonisia
miniakol
ubuntu44
Edyta Lechowicz
KarolajnK
ania1958
marsi
jolunia559
Anna Szura
Elżbieta Krajewska
turysta
anneek
kilofon
Marta Kaźmierczak
szpyjza
aga.wawa

Gratulujemy!