Biotrue™ to pierwszy płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych  inspirowany biologią ludzkiego oka, który łączy w sobie trzy innowacyjne rozwiązania oparte na bioinspiracji:
1. Jego odczyn odpowiada pH zdrowych łez, co przyczynia się do zwiększenia komfortu po założeniu soczewek.
2. Zawiera hialuronian, naturalny środek nawilżający występujący w oczach. Środek ten „utrzymuje się” na soczewkach aż do 20 godzin*, pomagając w zachowaniu właściwego poziomu nawilżenia soczewek i zapewniając uczucie komfortu od momentu ich założenia aż do końca dnia.
3. Podtrzymuje trwałość dobroczynnych białek filmu łzowego, przyczyniając się do zachowania czystości i przejrzystości soczewek. Biotrue™ chroni zdrowie oczu, zwalczając drobnoustroje i bakterie chorobotwórcze, takie jak gronkowiec metycylinooporny (MRSA).


Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jeden z 10 zestawów do pielęgnacji soczewek Biotrue, odpowiedz w kilku zdaniach (max. 7) na pytanie:

Opisz zabawną historię, która zdarzyła Ci się w kontekście używania soczewek...

Skorzystaj z formularza komentowania na dole strony i zamieść swoją odpowiedź. Na odpowiedzi czekamy od 25 kwietnia do 6 maja 2012 roku.

Nagrodzimy najciekawsze wypowiedzi, a listę laureatów opublikujemy 16 maja w serwisie gala.pl.


Przeczytaj regulamin

Każdy zestaw zawiera:
- 2 opakowania płynu Biotrue
- pojemnik na soczewki,
- kolorowe etui z lusterkiem,
- ulotka z informacjami, jak dbać o soczewki

* Rezultat badania in vitro przeprowadzonego w Stanach Zjednoczonych, oszacowującego uwalnianie środka nawilżającego z różnych materiałów silikonowo-hydrożelowych przez okres 20 godzinLISTA LAUREATÓW
:

MinusTrzyDioptrie
gimikiss
klaudus20
lady_fantasy
MEGalomania_90
ewanna
diana171615
gosiagosia87
rafaelloo
gwis

Serdecznie gratulujemy!