Torebki wizytowe - gdzie kupić i jakie wybrać? Najłatwiej zainspirować się gwiazdami, dlatego też przygotowaliśmy dla Was przegląd torebek, które chętnie noszą znane ikony stylu. Warto przyłożyć uwagę do wyboru kopertówki, bo jak wiadomo, może ona wzbogacić nawet najprostszą stylizację. Na salonach gwiazdy prezentują zarówno wymyślne torebki wieczorowe, jak i te klasyczne, które pasują w zasadzie do wszystkiego (np. w kolorze jasnym lub ponadczasowej czerni) i które będziemy mogły założyć więcej niż jeden raz, nie tylko do stroju imprezowego. Wybraliśmy dla Was torebki wizytowe w stylu gwiazd: Meghan Markle, Kate Middleton i Małgorzaty Kożuchowskiej. Sprawdźcie, jaką torebkę wizytową wybrać w tym sezonie!

ZOBACZ TEŻ: Sukienki na wesele w stylu gwiazd [PRZEGLĄD]

Torebki wizytowe w stylu Kate Middleton

Kate Middleton ma całą kolekcję torebek wizytowych, jako że oficjalne wyjścia, na których musi wyglądać elegancko, to dla niej codzienność. Księżna najczęściej sięga po klasyczne torebki w kolorze czarnym. Często wybiera kopertówki przystępne cenowo, a wśród jej ulubionych marek jest polska firma Etui Bags. Torebki wizytowe w stylu Kate Middleton możecie kupić poniżej.

 

Torebki wizytowe w stylu Meghan Markle

Meghan Markle niedawno dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej, ale już została okrzyknięta ikoną stylu. Tysiące kobiet chcą mieć i nosić to, co ona. Podobnie, jak Kate Middleton, na oficjalne wyjścia wybiera klasyczne torebki wizytowe, najczęściej w kolorach "nude". Torebki w jasnych kolorach będą idealne latem na wesela oraz przyjęcia. Torebki wizytowe w stylu Meghan Markle kupicie poniżej.

 

Torebki wizytowe w stylu Małgorzaty Kożuchowskiej 

Styl Małgorzaty Kożuchowskiej uwielbiają Polki. Zawsze elegancka, dobrze ubrana, dbająca o każdy szczegół stylizacji - aktorka inspiruje kobiety swoim wyglądem. Do prostych kreacji, Małgorzata Kożuchowska często wybiera bardziej "szalone" dodatki. Kolorowe torebki wizytowe w stylu Małgorzaty Kożuchowskiej znajdziecie poniżej.