Kora ma już za sobą najgorsze chwile. W minionym roku gwiazda dowiedziała się, że choruje na raka, ale mimo tego nie zrezygnowała z pracy. Nagrywała kolejne odcinki nowej edycji programu "Must Be The Music", a w międzyczasie poddawała się leczeniu. Gwieździe udało się pokonać chorobę, ale okazuje się, że jej udział w kolejnej edycji popularnego show stoi ponoć pod znakiem zapytania!

Tygodnik "Życie na gorąco" dowiedział się bowiem, że Kora zamierza skupić się na nagraniu nowej płyty! Artystka nie jest przekonana, czy uda jej się pogodzić tyle obowiązków.

- Kora ma już gotowy materiał. Piosenki są napisane. Ta płyta jest teraz dla niej najważniejsza. Jeśli będzie trzeba, zrezygnuje z udziału w programie - powiedział informator tygodnika.

Ta wiadomość wywołała niemały popłoch wśród twórców "Must Be The Music". Obawiają się, że bez Kory show straci oglądalność.

- Zrobiło się naprawdę nerwowo, nikt nie wyobraża sobie, że Kory może zabraknąć za jurorskim stołem. To ona jest największym autorytetem dla uczestników, a jej oceny wprowadzają najwięcej emocji. Bez niej program może stracić widzów - zdradził informator "Życia na gorąco".

Wyobrażacie sobie muzyczne show bez Kory?

 

»  PRZECZYTAJ TAKŻE: Kora - Nie potrzebuje już chemioterapii