Kornelia Wełpa dołączyła do ekipy "Love Island". 24-latka pojawiła się w programie w bardzo romantycznych okolicznościach - jadąc konno po plaży, na której poznała jednego z pozostałych uczestników show, Igora. Co wiemy na temat jej życia prywatnego i zawodowego? Garść najważniejszych informacji na temat Kornelii zebraliśmy dla was poniżej.

Kim jest Kornelia Wełpa z Love Island Polska 2?

Nowa uczestniczka 2. edycji "Love Island" pochodzi z małej miejscowości Miłomłyn. Swoje dzieciństwo spędziła na Mazurach. Następnie mieszkała w Olsztynie, Gdańsku i Warszawie. Największe pasje Kornelii to podróże i fotografia. Pod koniec ubiegłego roku postanowiła nawet spełnić swoje wielkie marzenie i zamieszkać w Tajlandii. Pracowała tam jako agentka biura podróży. Aktualnie nie ma stałej pracy, ale jest w trakcie otwierania własnego biznesu.

- Moje życie to jeden wielki spontan i czerpię z niego, jak tylko się da - wyjaśnia swoje podejście do życia.

Uroda Kornelii nie umknęła uwadze organizatorom konkursów piękności. Okazuje się bowiem, że nowa mieszkanka willi na "Wyspie miłości" dostała się do półfinału wyborów Miss Polonia 2020. O wiele bardziej niż wygląd zewnętrzny na co dzień liczy się jednak dla niej wnętrze człowieka i praca nad swoim charakterem.

- Moim największym sukcesem jest moja przemiana zewnętrzna, jak i wewnętrzna. Jeszcze kilka lat temu byłam zakompleksioną dziewczyną bez wiary w swoje możliwości i z brakiem pewności oraz akceptacji siebie. Odkąd zmieniłam nastawienie, moje życie i osobowość stały się piękne i mogę tym inspirować innych - mówi Kornelia.

Kornelia Wełpa - związki

Dotychczasowe relacje Kornelii jeszcze nigdy nie trwały dłużej niż rok. Singielką jest od lutego. Jeśli chodzi o jej typ partnera, to pierwszeństwo mają u niej wysocy (sama ma 174 cm wzrostu), dobrze zbudowani mężczyźni o pięknym, szczerym uśmiechu i hipnotyzującym spojrzeniu. Kornelia szuka też kogoś, kto będzie męski, zabawny, oczytany i odważny.

Kornelia Wełpa - Instagram

Jeśli lubicie oglądać zdjęcia z pięknych miejsc, to koniecznie zajrzyjcie na instagramowy profil Kornelii (@korneliawelpa).Uczestniczka "Love Island" regularnie zamieszcza tam fotografie z zapierającymi dech w piersiach widokami ze swoich podróży po całym świecie.

Zdjęcia Kornelii Wełpy znajdziesz także w naszej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Kamil Nicalek - kim jest uczestnik Love Island? Przystojniak z Nowego Jorku wywołał już skandal w amerykańskim show