"Korona królów" już od ponad dwóch lat ma stałe miejsce w ramówce telewizyjnej Jedynki. Historyczny serial, opowiadający o losach monarchii w Polsce, zaraz po premierze w styczniu 2018 roku został wyśmiany przez internautów. Widzowie wytykali twórcom m.in. liczne absurdy i nieścisłości historyczne oraz plastikowe rekwizyty. Ekipa serialu wyraźnie przyjęła krytykę i wyciągnęła z niej wnioski, bo z biegiem czasu recenzje "Korony królów" uległy znacznej poprawie. Serial zyskał rzeszę wiernych widzów, a produkcja doczekała się już trzech sezonów.

Dla fanów "Korony królów" mamy dobrą wiadomość. Wraz z początkiem czerwca, po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, wznowiono prace nad nowymi odcinkami.

"Korona królów" - obsada na planie nowych odcinków

W ostatnich dniach na planie "Korony królów" pojawili się m.in. Andrzej Mastalerz jako Dymitr z Goraja, Sebastian Śmigielski jako Świdrygiełło, Marcin Kwaśny jako Bohun ze Strzały, Dariusz Kowalski jako Gniewosz z Dalewic, Szymon Kołodziej jako Jan z Kleparza oraz ukraiński aktor Wasyl Wasyłyk jako król Władysław Jagiełło.

Zobacz najnowsze zdjęcia zza kulis serialu "Korona królów" już teraz w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Harlan Coben zachwycony polskimi aktorami z serialu "W głębi lasu". Ma apel do zagranicznych widzów