W sobotę, 22 kwietnia, media obiegła smutna wiadomość. Witold Pyrkosz nie żyje. Aktor miał 90 lat. Wiadomość o jego śmierci została podana na oficjalnej stronie serialu „M jak miłość” na Facebooku. Twórcy serialu uczcili jego pamięć, zamieszczając wzruszające słowa. Do nich dołączyła już plejada gwiazd. Małgorzata Kożuchowska, Joanna Koroniewska, Małgorzata Pieńkowska, bracia Mroczek oraz Anna Mucha opłakują aktora. Które z gwiazd pojawią się na pogrzebie aktora, który zaplanowano na dzisiejszy popołudnie? Popularny aktor spocznie w Górze Kalwarii.

ZOBACZ: Z OSTATNIEJ CHWILI: Witold Pyrkosz nie żyje. Aktor miał 90 lat

Przypomnijmy, że Witold Pyrkosz w serialu „M jak miłość” grał od 2000 roku. Przez 17 lat od wcielał się w Lucjana Mostowiaka. Niestety, do mediów w sobotę trafiła smutna wiadomość – Witold Pyrkosz nie żyje. Parę słów na swoich kontach społecznościowych od razu zamieściły gwiazdy, grające z nim w serialu „M jak miłość”.

Odszedł cudowny człowiek, nasz wspaniały mistrz i wielki przyjaciel. A wraz z nim odeszła cząstka każdego z nas... Pozostaje ogromna pustka, nieopisany smutek i żal. Dziękujemy Ci Witku za każdą piękną chwilę. Będziemy bardzo tęsknić i nigdy nie zapomnimy" - czytamy w oświadczeniu twórców serialu.

Jako pierwsza pamięć o Witoldzie Pyrkoszu uczciła aktorka Małgorzata Pieńkowska.

Odszedł Witold Pyrkosz, wspaniały Aktor i mój serialowy Tata z M jak miłość… Wielki smutek i żal… R.I.P – napisała.

Witolda Pyrkosza wspominają także Małgorzata Kożuchowska, Joanna Koroniewska, Katarzyna Cichopek, Marcin i Rafał Mroczek oraz Anna Mucha. Zobaczcie w naszej GALERII, jak pięknie pożegnali aktora.