Od dziś w sprzedaży są kosmetyki do makijażu Julii Wieniawy, które 21-latka sprzedaje pod marką Jusee. Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej, produkty posiadają autorskie formuły bogate w naturalne olejki, woski oraz składniki aktywne. Chociaż są przeznaczone do makijażu, łączą swoje właściwości upiększające z pielęgnacyjnymi i odżywczymi. Julia Wieniawa przyznaje, że chciała stworzyć kosmetyki, które umożliwią pokreślenie urody i wyrażenie własnej osobowości, a nie jej przerysowanie.

Bądźmy naturalne, kochajmy siebie i swój wygląd. Pozbądźmy się kompleksów i nie zamalowujmy swoich ślicznych buzi. Podkreślajmy ich naturalne piękno, a mankamenty zmieniajmy w atuty - mówi Julia. Wszystkie produkty są wegańskie i nietestowane na zwierzętach.

Jusee: kosmetyki Julii Wieniawy już w sprzedaży

Co oferuje Jusee? Marka Julii Wieniawy w swoim pierwszym dropie wypuściła tusz do rzęs oraz pomadki w kilku modnych odcieniach, a także umożliwiła kupno produktów w kilku różnych wariantach. 

Pomadka do ust Shameless Lip Crayon zawiera 85% naturalnych składników, w tym olejki z dzikiej róży, marula i oleju konopnego, które mają pomóc utrzymać wilgoć, zapobiegają pękaniu i wysuszaniu. Zapewnia "potwierdzone badaniami 4-godzinne nawilżenie", a na ustach ma utrzymywać się nawet do 8 godzin. Pomadka dostępna jest w 6 kolorach. Jej cena to 69 złotych

Tusz do rzęs Virtuosa ma podkreślić i wydłużyć rzęsy. Posiada lekką, nieobciążającą formułe, nie skleja rzęs i nie pozostawia grudek. Maskara jest wodoodporna i świetnie nadaje się dla osób z wrażliwymi oczami oraz dla tych, które noszą soczewki kontaktowe. Jego cena to 89 złotych.

Kosmetyki można też kupować w zestawach, np. tusz + pomadka, 6 pomadek w różnych odcieniach, 2 pomadki itp. Wszystkie opcje obejrzycie w naszej galerii.

Zainteresowanie marką Julii Wieniawy w pierwszych godzinach po premierze było tak duże, że firma miała problem z przeciążonymi serwerami i strona co jakiś czas zwyczajnie padała.