Kosmetyki działające jak botoks to świetna alternatywa dla osób, które nie chcą poddawać się zabiegowi medycyny estetycznej. Ich zawarte w małej buteleczce formuły, podobnie jak rytuały wykonywane przez profesjonalistów, likwidują zmarszczki i przy regularnym stosowaniu zapewniają długotrwałe rezultaty. Jak twierdzą eksperci, przy odrobinie cierpliwości i poświęcenia czasu nocnej pielęgnacji skóry, możesz mieć gładką, pozbawioną zmarszczek skórę bez igieł i zabiegów. Jak to osiągnąć?

Oto 6 wspaniałych kosmetyków do pielęgnacji skóry, które są określane mianem "botoksu w butelce", a oprócz tego pomagają w niwelowaniu przebarwień i stymulują proces odnowy komórek.

Kosmetyki działające jak botoks: Maska na noc Laneige Time Freeze

Maska na noc Laneige Time Freeze pielęgnuje skórę podczas snu. Zawiera kolagen (czyli składnik strukturalny, który skóra traci wraz z wiekiem) oraz polimery, które pomagają uzyskać lepsze napięcie skóry. Pierwsze efekty widoczne są już rano po pierwszym użyciu. Maska dostępna jest w Sephorze - w ramach Szaleństwa Zakupów (24–26/09 w perfumeriach Sephora i 24–27/09 na spehora.pl) kupicie ją z rabatem -20%! Kupon znajdziecie poniżej.

Kosmetyki działające jak botoks: Shiseido Benefiance Wrinkle Resist

Shiseido ma duże doświadczenie w temacie pielęgnacji skóry. Najpierw marka zidentyfikowała enzym, który powoduje powstawanie zmarszczek; następnie zbadała ponad 20 000 składników, aby znaleźć te, które najlepiej go zwalczają. Produkt Shiseido Benefiance Wrinkle Resist zawiera wyciągi z chlorelli i gambiru, a także nawilżający kwas hialuronowy, które hamują powstawanie zmarszczek. Plus za SPF! Kupicie go w Douglasie - w ramach Szaleństwa Zakupów 26 września z rabatem -20%! Kupon znajdziecie poniżej.

Kosmetyki działające jak botoks: krem Dr. Brandt Needles No More 

Krem Dr. Brand pachnie miętą i zawiera mieszankę ściśle tajnych składników o działaniu przeciwzmarszczkowym. Producent zapewnia, że ta rewolucyjna formuła działa w ciągu zaledwie 30 minut, widocznie zmniejszając drobne zmarszczki na czole i kurze łapki. 

Kosmetyki działające jak botoks: Strivectin Wrinkle Recode Line Transforming Melting Serum 

To superskoncentrowane serum Strivectin wykorzystuje naturalne mechanizmy zwalczania zmarszczek skóry, aby zmniejszyć ich widoczność w ciągu zaledwie jednego tygodnia. Jest nasycone kompleksem NIA-114, który wzmacnia barierę ochronną skóry.

Kosmetyki działające jak botoks: Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm 

To serum Estée Lauder zawiera zupełnie nową mieszankę peptydów opracowaną w celu zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny. Jego formuła wchłania się jeszcze szybciej, a w ciągu dwóch tygodni od rozpoczęcia stosowania skóra wygląda na bardziej napiętą, szczególnie wokół żuchwy i kości policzkowych. Produkt jest wzbogacony w kwasy AHA.

Kosmetyki działające jak botoks: La Prairie Anti-Aging Rapid Response Booster 

Oprócz eleganckiego opakowania, pierwszą zauważalną zaletą serum La Prairie jest delikatny kwiatowy zapach. Jego formuła jest niezwykle skuteczna w walce ze zmarszczkami, a skóra wygląda na gładszą już po jednym użyciu. Po dwóch tygodniach można zaobserwować pierwsze efekty poprawy jej napięcia.