Lady Gaga ogłasza otwarcie własnej marki kosmetycznej. Autorka hitów "Shallow", "Bad Romance" i "Paparazzi" ujawniła założenie Haus Laboratories we wtorek za pomocą dość enigmatycznego filmiku zamieszczonego na swoich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych. Widzimy tam gwiazdę w towarzystwie alternatywnych modelek i modeli tańczących i pozujących w rytm muzyki, którą specjalnie w tym celu stworzyli znani didżeje i producenci, Bloodpop i Tchami.

Gdy byłam młoda, nigdy nie czułam się piękna. I gdy starałam się odnaleźć poczucie zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego piękna, odkryłam potęgę makijażu - napisała Lady Gaga w poście na Instagramie.

Kosmetyki od Lady Gagi - gdzie i kiedy kupić?

Udało nam się ustalić, że w ofercie Haus Laboratories znajdą się błyszczyki, kredki do ust i pełna gama kosmetyków do makijażu. Wiadomo już, że na debiut Lady Gagi w branży beauty nie będziemy musieli czekać zbyt długo.

Przedsprzedaż pierwszych produktów do makijażu od Lady Gagi rozpoczyna się bowiem już w poniedziałek, 15 lipca 2019, za pośrednictwem strony www.hauslabs.com. Do regularnej sprzedaży kosmetyki trafią z kolei we wrześniu. Wszystko wskazuje na to, że początkowo kosmetyki marki Haus Laboratories będzie można kupić jedynie przez internet.

SPRAWDŹ TEŻ: Najlepsze kryjące podkłady używane przez makijażystów gwiazd