Kourtney Kardashian ma nowego partnera. Jak donosi portal "E! News" najstarsza z sióstr Kardashian od grudnia spotyka się z Travisem Barkerem, perkusistą punk rockowego zespołu Blink-182. Ich związek ma opierać się na wieloletniej przyjaźni: - To rozwijało się w ciszy. Naprawdę dobrze do siebie pasują, a cała rodzina Kourtney uwielbia Travisa. Są sąsiadami i wspaniałymi przyjaciółmi od lat, a ostatnio rozwinęło się między nimi coś więcej - donosi źródło serwisu.

Kourtney Kardashian i Travis Barker są razem

Travis Barker miał być zainteresowany Kourtney Kardashian już od dłuższego czasu. W końcu celebrytkę, która wychowuje trójkę dzieci ze związku ze Scottem Disickiem, przyciągnął do muzyka w instynkt ojcowski, jaki wykazywał wobec dwójki własnych dzieci. Dzieci Travisa i jego byłej żony Shanny Moakler przyjaźnią się z dziećmi Kourtney i Scotta, a kilka razy pojawiły się nawet w show "Z kamerą u Kardashianów".

 - Travis zawsze interesował się Kourtney. Mieszkają w tej samej okolicy i widywali się w kościele. Często spotykali się razem ze swoimi dziećmi, aby obejrzeć filmy lub zjeść lody. Między nimi była chemia; mają ze sobą wiele wspólnego, a Kourtney pociągało to, jakim rodzicem jest Travis. (...) Oboje uwielbiają relaksować się w domu z dziećmi i wszyscy dobrze się dogadują. Nie narzucają na ten związek presji.

Plotki o związku Kourtney Kardashian i Travisa Barkera rozpoczęły się, kiedy para została zauważona razem w Palms Springs w Kalifornii. Niedługo później na ich profilach na Instagramie pojawiły się zdjęcia z podobnej scenerii, która okazała się być domem matki Kardashianki, Kris Jenner. Fani połączyli kropki, a źródła zagranicznych serwisów potwierdziły informację o związku pary.