40-letnia Kourtney Kardashian pozuje nago na nowym zdjęciu. Widzimy na nim celebrytkę siedzącą na skraju basenu, z mokrymi włosami i głową zalotmie odchyloną do tyłu. Kourtney uchodzi za najmniej kontrowersyjną postać z całego klanu Kardashian-Jenner. Jest też najstarszą z trzech sióstr: Kim Kardashian-West i Khloe Kardashian mają odpowiednio 38 i 35 lat. Wśród fanów medialnej rodzinki często pojawiają się głosy, że to właśnie "najnormalniejsza" Kourtney jest tą najładniejszą i najseksowniejszą z całej rodziny. A nagie zdjęcie nad basenem jest według nich idealnym tego dowodem!

Kourtney Kardashian nago promuje swój serwis Poosh

Kourtney Kardashian rozebrała się do naga, żeby wypromować artykuł o pielęgnacji ciała, jaki pojawił się ostatnio w serwisie poosh.com. Należy on do Kourtney i często pojawiają się na nim jej zdjęcia i filmiki z jej życia. Poosh jest serwisem lifestyleowym z dużym naciskiem na zdrowie i urodę. Kardashianka, a dokładniej jej zadbane ciało, jest jego wizytówką.

Co dokładnie radzi Kourtney Kardashian swoim czytelniczkom? Nic odkrywczego: smarowanie ciała balsamem tuż po wyjściu spod prysznica czy używanie oleju kokosowego zamiast pianki do golenia. Najwyraźniej to wystarczy, by wyglądać tak jak Kourtney. Spróbujecie?