Kourtney Kardashian i Younes Bendjima rozstali się. Celebrytka i jej o 14 lat młodszy chłopak spotykali się od półtora roku. Urodzony w 1993 roku w Algierii Bendjima, zaczynał swoją karierę jako bokser, ale jego uroda szybko została zauważona przez jedną z agencji modeli. Chłopak współpracuje obecnie z agencją Next i do tej pory pojawił się na wybiegu Givenchy, czy pozował dla domów mody Hermes, Burberry i Ralph Lauren. Kourtney Kardashian i Younes Bendijma poznali się w barze podczas Paris Fashion Week w 2016 roku, tuż przed napadem na Kim Kardashian. Teraz, okazuje się, że para nie jest już razem, a model spotyka się z... byłą dziewczyną Justina Biebera!

Kourtney Kardashian rozstała się z chłopakiem

Chłopak Kourtney Kardashian został sfotografowany w Meksyku z Jordan Ozuną, czyli byłą dziewczyną Tygi (ex Kylie Jenner) i Justina Biebera. Na zdjęciach opublikowanych przez TMZ, para została uchwycona w uścisku, który zdecydowanie nie wygląda na "przyjacielski". Chociaż fotografie ujrzały światło dzienne dopiero teraz, zachodnie media zapewniają, że Younes i Kourtney rozstali się już miesiąc temu - nie obserwują się już nawet na Instagramie.  

"Kourtney i Younes kłócili się non stop, odkąd wrócili ze swojej wielkiej włoskiej podróży. Zdecydowali, że potrzebują od siebie odpocząć, a przerwa ostatecznie doprowadziła do rozstania. Mieli wzloty i upadki przez ostatnich kilka miesięcy. Była szansa, że do siebie wrócą, bo próbowali pracować nad związkiem, ale gdy wyciekły te zdjęcia, Kourtney ostatecznie powiedziała 'dość'" – twierdzi źródło TMZ.