Kourtney Kardashian jest w ciąży! - takie plotki pojawiły się w zachodnich mediach dwa tygodnie temu. I choć byłaby to wspaniała nowina, fanom ciężko było uwierzyć w prawdziwość rewelacji. Dlaczego? Plotki pojawiły się chwilę po tym, jak dowiedzieliśmy się o ciąży 20-letniej Kylie Jenner oraz 33-letniej Khloe Kardashian. Jakiś czas temu, Kim Kardashian potwierdziła również, że wspólnie z mężem - Kanye Westem, wynajęli surogatkę, która pomoże im w poczęciu trzeciego dziecka. Wszystkie panie mają zostać mamami na początku przyszłego roku. Fani Kourtney Kardashian nie wierzyli w AŻ TAKI zbieg okoliczności, dlatego też traktowali plotki z przymrużeniem oka. Do momentu, gdy chłopak Kourtney napisał to...

Czy Kourtney Kardashian naprawdę jest w ciąży?

Kourtney Kardashian jest już mamą trójki: Penelope, Masona oraz Reign, których ojcem jest Scott Disick (obecnie w związku z 19-letnią Sofią Richie). Czyżby teraz dzieciaki Kourtney miały mieć rodzeństwo? Fani nie mają wątpliwości, że tak właśnie się stanie! A wszystko przez wpis, który na swoim Instagramie zamieścił chłopak Kourtney Kardashian, Younes Bendjima:

"Czasami jest tak, że chcesz dobre wiadomości zatrzymać tylko dla siebie. Rozumiecie mnie?"

Musimy przyznać, że w świetle krążących plotek o ciąży Kourtney Kardashian, ten komentarz wydaje się być bardzo wymowny! Teraz pozostaje nam czekać już tylko na oficjalne potwierdzenia ciąż reszty z sióstr Kardashian - Kylie i Khloe. ;)

ZOBACZ TEŻ: SCOTT DISICK I SOFIA RICHIE Były partner Kourtney Kardashian i 19-letnia córka Lionela Richie SĄ RAZEM!