Marka La Mania Joanny Przetakiewicz znana jest z tego, że szczyci się ubieraniem wielkich gwiazd – zarówno polskich, jak i tych zagranicznych. Tak daleko marka jeszcze jednak nigdy nie zaszła! Na Instagramie brandu pojawiło się dziś zdjęcie z przymiarek Kourtney Kardashian, na którym widzimy, jak celebrytka mierzy sukienkę Alli z aktualnej kolekcji La Manii. Szykuje się światowy sukces marki Przetakiewicz?

ZOBACZ: KIM KARDIASHIAN I RODZINA Ich show „Z kamerą u Kardashianów” wraca na antenę!

Na instagramowym koncie marki Joanny Przetakiewicz ukazało się dziś zdjęcie z przymiarek sukienki, której dokonuje sama Kourtney Kardashian! Siostra Kim Kardashian przymierza czarna sukienkę ze złotymi blaszkami, która leży na niej jak ulał! Czy możemy się zatem spodziewać, że członkini słynnego celebryckiego rodu Kardashian-Jenner pokaże się w niej publicznie przy okazji kolejnego wielkiego wyjścia? Mocno trzymamy za to kciuki! Byłby to olbrzymi sukces La Manii. Przypomnijmy przy okazji, że ostatnio polską markę w Dubaju reklamowała Kim Kardashian.

Jeśli się tak stanie, to Kourtney będzie już kolejną z sióstr Kardashian, która promuje polską modę. Przypomnijmy, w 2015 aż dwukrotnie w kreacji od Polki Magdy Butrym (swoją drogą byłej projektantki marki La Manii) pokazała się Kim Kardashian. Czy zatem teraz pora na La Manię?

POLECAMY TEŻ: KIM KARDASHIAN I KANYE WEST próbują żyć jak normalni ludzie? Opublikowali wyjątkową sesję zdjęciową

Swoją drogą ciekawe, czy celebrytka zaprezentuje sukienkę równie dobrze, jak choćby Joanna Krupa czy modelka Samantha Rollinson, które w tym samym modelu pokazały się już publicznie przy różnych okazjach.

Kourtney ma szansę wyglądać w niej równie zjawiskowo? Jak myślicie? Zobaczcie zdjęcia w naszej GALERII!