Dorota Williams to jedna z najpopularniejszych polskich stylistek, która od wielu lat tworzy kreacje do największych produkcji stacji TVN. Williams była odpowiedzialna między innymi za kreacje gwiazd w Tańcu z Gwiazdami. Obecnie stylizuje Monikę Borecką, czyli Małgorzatę Kożuchowską w serialu Druga Szansa.

Wczoraj Dorota Williams miała możliwość sprawdzić się w zupełnie innej roli niż dotychczas. Stylistka stworzyła kolekcję ubrań dla polskiej marki SImple CP. Zaprezentowano ją na planie serialu Druga Szansa. Pokazowi mody towarzyszyła muzyka na żywo - był to koncert jednego z aktorów serialu, Macieja Musiałowskiego

Na wydarzeniu pojawiła się plejada gwiazd TVN! Nie zabrakło głównych gwiazd Drugiej Szansy: Małgorzaty Kożuchowskiej, Tamary Arciuch, Bartłomieja Topy czy Bartłomieja Świderskiego. Na pokazie pojawiły się również inne gwiazdy stacji. Wśród nich byli: Monika Olejnik z partnerem, Łukasz Jemioł czy Sandra Kubicka. 

Co ciekawe, na pokazie Williams dla Simple CP pojawił się też dawno niewidziany na salonach Robert Kozyra. Na prezentację kolekcji ubrań dla marki Simple CP przybyła również Bogna Sworowska oraz Macademian Girl, którą niedawno mieliśmy okazję podziwiać w programie Agent Gwiazdy oraz która wystąpiła w serialu TVN Singielka.

Zobaczcie w naszej GALERII, jak prezentowały się gwiazdy na pokazie Doroty Williams dla SIMPLE CP!