Trwa prezentacja nowej jesiennej ramówki TVP. Na konferencji z udziałem dziennikarzy i fotoreporterów nie zabrakło plejady gwiazd. Pojawili się znani aktorzy z seriali Klan i M Jak Miłość, jurorzy The Voice of Polandczy prezenterzy Wiadomości.

Szczególną uwagę wymyślnymi stylizacjami przyciągają panie. Małgorzata Kożuchowska postawiła na retro szyk. Uwagę przyciągała fryzura Kożuchowskiej - aktorka ułożyła krótkie platynowe włosy inaczej niż zwykle. Aktorka Joanna Kulig wybrała zestaw z nowej kolekcji Gosi Baczyńskiej. Marcelina Zawadzka i Barbara Kurdej-Szatan wybrały kreacje w stylu etno, a Ola Szwed i Agnieszka Kaczorowska wystąpiły w sukienkach koktajlowych. Z kolei Kasia Cichopek i Marta Manowska założyły eleganckie czarne kombinezony, a Kasia Glinkaszykowny biały garnitur, a Edyta Herbuś zaprezentowała się w czarnym komplecie od Dorothee Schumacher. Bardzo oryginalną stylizacją pochwaliła się Natalia Kukulska. Piosenkarka jest w trzeciej ciąży, ale skutecznie ukryła brzuszek pod kreacją.

Ramówka Telewizji Polskiej 2016 - zobacz ZDJĘCIA

Ramówka TVP odbyła się tego samego dnia, co prezentacja nowej ramówki TVN Style. Zobaczcie, jakie gwiazdy pojawiły się na wcześniejszej imprezie>>