Każde wielkie wyjście wymaga odpowiednich przygotowań. Jedni robią to na ostatnią chwilę, inni już kilka dni wcześniej planują swoje kreacje. Tak było również w przypadku gwiazd, które wybrały się na prezentację jesiennej ramówki stacji TVN. Dzięki mediom społecznościowym fani Dawida Wolińskiego, Izabeli Janachowskiej, Agnieszki Chylińskiej czy Tamary Arciuch mieli okazję podziwiać przygotowania swoich ulubieńców do konferencji. A to zawsze jest wielka impreza pełna gwiazd!

Zobacz: Woliński, Rozenek, Chylińska - tak gwiazdy przygotowywały się na prezentację jesiennej ramówki TVN [ZDJĘCIA]

Na prezentacji nowości stacji TVN pojawiła się plejada polskich gwiazd - Kuba Wojewódzki, Magda Gessler, Małgorzata Rozenek, Małgorzata Kożuchowska, Joanna Krupa i inni. Konferencję poprowadził oczywiście najwyższy (i najzabawniejszy) polski dziennikarz, Marcin Prokop

Zobacz: Gessler, Krupińska, Starmach, Drzyzga i wiele innych gwiazd na prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN. Zobaczcie, kto się pojawił [ZDJĘCIA]

W tym sezonie ogromną popularnością cieszyły się kreacje w odcieniach różu, bieli i klasycznej czerni. Tamara Arciuch zdecydowała się na białą sukienkę marki Bohoboco, którą wybrała dla niej stylistka Dorota Williams. W bieli zaprezentowały się także Anna Kalczyńska, Kinga Rusin oraz Katarzyna Sokołowska.

Joanna Krupa miała na sobie czarną połyskującą kreację z dużym dekoltem autorstwa Dawida Wolińskiego, kolegi z planu "Top Model". Na seksowną czarną kreację domu mody Chloé zdecydowała się również Agnieszka Szulim. Natomiast Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się zgrabną figurą w długiej białej spódnicy i krótkim czarnym topie z kokardą (modnej amerykańskiej marki Cushnie et Ochs). Naszym zdaniem to ona była tego dnia najbardziej stylową gwiazdą TVN!

Zobaczcie w naszej galerii jak prezentowały się gwiazdy na prezentacji nowej ramówki TVN

POLECAMY RÓWNIEŻ: Ja bym od razu odpadła w Top Model! - WYWIAD z Joanną Krupą>>