"Modna Polka" to wywiady z 16 stylowymi Polkami. Wśród bohaterek nowej książki Natalii Hołowni, redaktor prowadzącej serwisu Gala.pl i gospodyni internetowego talk show "Gala Studio", znalazły się m.in. Małgorzata Szumowska, Kasia Sokołowska, Magda Mołek, Danuta Stenka, Jessica Mercedes Kirschner, Małgorzata Szumowska, Zuzanna Bijoch czy Magdalena Boczarska. Premiera książki odbyła się 25 kwietnia w concept store Mysia 3 w Warszawie. Na spotkanie z autorką oraz wernisaż zdjęć Heleny Ludkiewicz, która fotografowała bohaterki podczas wywiadów, przyszło mnóstwo wielbicieli mody, stylu oraz dziennikarzy, przedstawicieli mediów i luksusowych marek. Nie zabrakło także samych bohaterek "Modnej Polki". Pogratulować Hołowni przyszły Małgorzata Kożuchowska, Helena Norowicz, Joanna Horodyńska i Marta Dyks. Na premierze gościły także znane influencerki: Karolina Pisarek, Sylwia Nowak, Małgorzata Leitner, Marta Zawiślańska czy Kate Zacharzewska, a także projektantka Gosia Baczyńska.

W każdym wywiadzie w książce "Modna Polka" Natalia Hołownia pyta swoje rozmówczynie, kto jest ich ikoną stylu. Piękna i elegancka aktorka Helena Norowicz wymieniła m.in. Małgorzatę Kożuchowską. Z kolei Kożuchowska - Magdalenę Cielecką, Horodyńska - Anetę Kręglicką, a Dyks - Anję Rubik. W pewnym momencie prowadząca spotkanie dziennikarka, Karolina Sulej, zaprosiła obecne na wydarzeniu bohaterki książki na scenę. Zrobiło się naprawdę magicznie! Na zdjęciach, jakie obejrzycie w naszej GALERII, zobaczycie wiele wyjątkowych momentów, uchwyconych na zdjęciach autorstwa Adriana Stykowskiego.

Wicej o książce "Modna Polka" tutaj>>>

A tak o "Modnej Polce" mówi jej autorka:

To miały być rozmowy tylko o modzie, a są też trochę o życiu. Nie da się przecież mówić o wizerunku, nie zahaczając o tematy kobiecości, dojrzałości, samoakceptacji czy nawet feminizmu. W końcu styl to głównie osobowość. Dlatego do rozmowy o nim zaprosiłam Polki, które są nie tylko piękne i dobrze ubrane, ale przede wszystkim − niezwykłe. Każda w swojej dziedzinie. Co sprawiło, że dziś są ikonami? Spotkanie z nimi w tej książce powinno przynieść odpowiedź.