Dziś w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie odbyła się konferencja marki AVON, która świętowała 25-lecie obecności na polskim rynku. Przez ćwierć wieku marka zdążyła zgromadzić w naszym kraju grono wiernych klientek i stała się jedną z najchętniej wybieranych przez kobiety.

Marka AVON jest znana także z ekskluzywnych kampanii reklamowych, w których biorą udział największe gwiazdy. Ambasadorami kosmetyków w Polsce byli już m. in. Małgorzata Socha, Joanna Koroniewska, Edyta Herbuś, Justyna Steczkowska, czy Karolina Malinowska i Olivier Janiak. Na dzisiejszej konferencji ogłoszono, że do ich grona dołączyła... Małgorzata Kożuchowska!

Nowa ambasadorka AVON na urodzinach marki prezentowała się niezwykle stylowo. Kożuchowska postawiła na elegancką stylizację, którą dopełniła ekskluzywnymi dodatkami. Gwiazda wybrała buty marki Aquazzura oraz torebkę Christian Louboutin, wartą ponad 7 tysięcy złotych! Na konferencji pojawili się także Karolina Malinowska i Olivier Janiak, a całe wydarzenie poprowadziła dziennikarka Marzena Rogalska.

Jak podoba Wam się stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej? Będzie dobrą ambasadorką marki AVON?

ZOBACZCIE ZDJĘCIA W NASZEJ GALERII