W piątek wieczorem w hali Mińska 65 w Warszawie zjawił się tłum gwiazd. Powodem był oczywiście pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia na sezon wiosna-lato 2019. Zaproszenie od polskiego projektanta na prezentację kolekcji o nazwie "The Beatles" przyjęli m.in. Małgorzata Kożuchowska, Kasia Warnke, Karolina Szostak, Angelika Mucha (Littlemooonster96), Joanna Horodyńska, Paulina Sykut-Jeżyna, Anna Popek, Edyta Herbuś, Tomasz Jacyków oraz Wojciech Mazolewski - po raz pierwszy publicznie z nową partnerką, Katarzyną Zawadzką. Nie zabrakło niespodzianki - na wybiegu w roli modelek wystąpiły Kasia Kowalska i Aneta Kręglicka.

Gwiazdy na pokazie Zienia wiosna-lato 2019

Mocne kreski eyelinerem na oczach, dzwony, długie suknie, pióra, ponadczasowe połączenie czerni i bieli oraz przepiękne kolory - tak w telegraficznym skrócie można podsumować "look" modelek na pokazie kolekcji Macieja Zienia na sezon wiosna-lato 2019. Trzeba przyznać, że część znanych gości, zwłaszcza tych w kreacjach od Zienia, idealnie wpisało się w klimat trendów z lat 60. i 70.

Zdjęcia gwiazd oraz najciekawsze sylwetki z pokazu Macieja Zienia "The Beatles" możecie obejrzeć już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: WOJTEK MAZOLEWSKI z nową partnerką. Kim jest Katarzyna Zawadzka? [ZDJĘCIA]