Już po prezentacji wszystkich nowości kanału TVN a także kontynuacji kultowych niekiedy już formatów, przyszła pora na zaprezentowanie jesiennego spotu stacji, przy okazji którego kanał Edwarda Miszczaka będzie się promował w najbliższym sezonie. Tym razem spot ten jest nieco inny od poprzednich. Dlaczego? Czym się różni od tamtych? I co najważniejsze, kto się w nim pojawił?

ZOBACZ: MAŁGORZATA ROZENEK, KINGA RUSIN, MAGDA GESSLER Gwiazdy na ramówce TVN. Kto się pojawił? Kto zachwycił stylizacją? [NA ŻYWO]

W filmiku, który zaprezentował dyrektor programowy stacji, widzimy, jak gwiazdy kanału bawią się na wspólnej domówce, a raczej na garden party. Z jakiej okazji je zorganizowano? Tego nie widomo. Pewne jest tylko to, że gwiazdy, które przybyły na przyjęcie, świetnie się na nim bawiły. Zgadujemy, że ma to sugerować widzom TVN-u, że tej jesieni nie będą się oni nudzić, oglądając kolejne programy stacji?!

W zapowiedzi jesiennych propozycji TVN możemy podziwiać tańczącą Magdę Gessler, wznoszącego toast Huberta Urbańskiego, Kubę Wojewódzkiego za pianinem, Małgosię Kożuchowską, która buja sią na obwieszonej światełkami bujaczce oraz Agnieszkę Woźniak-Starak , która poprawia swój i tak nienaganny makijaż. W filmiku nie mogło zabraknąć też Mai Ostaszewskiej i Maćka Zakościelnego, czyli twarzy nowego serialu TVN Diagnoza.

Jak gwiazdy TVN wypadły w jesiennym spocie promocyjnym stacji? Zobaczcie go TUTAJ i oceńcie sami!