O kremie CC+ IT Cosmetics słyszałam od niemal wszystkich koleżanek z redakcji i influencerek beauty, które śledzę na Instagramie. Jako fanka mocniejszego krycia nie byłam do niego jednak początkowo przekonana - miałam w głowie myśl, że jego działanie będzie podobne do kremów BB, ale byłam w sporym błędzie. Krem ​​CC+ od IT Cosmetics cieszy się dużą popularnością właśnie ze względu na dobre krycie i wysoką ochronę przeciwsłoneczną. Nie daje uczucia ciężkości, nie waży się na twarzy i daje efekt naturalnie rozświetlonej skóry.  

Dobry krem CC na lato: IT Cosmetics Your Skin But Better CC+ SPF 50+

IT Cosmetics to marka założona w 2008 roku przez byłą prezenterkę wiadomości, Jamie Kern Limę. Firma po raz pierwszy zyskała popularność na telewizyjnym kanale zakupowym QVC, a następnie została przejęta przez L'Oréal w 2016 roku. Krem CC+ jest ich najpopularniejszym i flagowym produktem, który ma tysiące fanek na całym świecie. 

Krem CC+ IT Cosmetics wypełniony jest składnikami dobrymi dla skóry takimi jak kwas hialuronowy, niacynamid i kolagen, które dają nam dodatkową dawkę pielęgnacji i nawilżenia w czasie noszenia makijażu. Produkt posiada również wysoką ochronę przed słońcem -  SPF 50. Po jego użyciu skóra jest nawilżona i odżywiona, ale nie tłusta. Warto również zaznaczyć, że marka oferuje kilka wersji tego kremu CC, w tym wersję bezolejową zapewniającą matowe wykończenie.

Krem IT Cosmetics CC+: opinie

Krem CC+ IT Cosmetics ma ponad 47 tys. opinii w Google i łączną ocenę 4,5 gwiazdki. - Świetne krycie, łatwa aplikacja. Krem dobrze się utrzymuje a na dodatek SPF 50 sprawia, że jest świetny na bardziej słoneczne miesiące - pisze jedna z internautek. A czy produkt ma jakieś wady? Dla niektórych konsumentek problemem jest zbyt wąska gama kolorystyczna i problem z dobraniem odcieniu.