Preparat powiększający biust od marki Rodial pokochały kobiety na całym świecie. Kiedy kilka lat temu wszedł na rynek, określany był jako produkt "rewolucjonizujący życie". - Chcieliśmy zaoferować każdej kobiecie szybką i bezpieczną alternatywę dla kosztownej i bolesnej operacji powiększania piersi. Każdego roku tysiące kobiet decydują się na zabieg, aby osiągnąć taki dekolt, jaki zawsze chciały mieć. Ale Rodial Boob Job oferuje większy rozmiar miseczki bez konieczności operacji - mówił przy okazji premiery rzecznik marki. I rzeczywiście, dzięki świetnej promocji, produkt szybko stał się jednym z bestsellerów brytyjskiej firmy.

Powiększenie biustu bez operacji: preparat Rodial Boob Job

Jak działa produkt powiększający biust? Preparat marki Rodial zawiera fitosterol otrzymywany z korzenia azjatyckiej rośliny, który oddziałuje na tkankę podskórną, stymulując gromadzenie się tłuszczu. Zwiększa rozmiar biustu, liftuje i ujędrnia. Według obietnic producenta, stosowany regularnie przez 56 dni, może zwiększyć rozmiar biustu o pół miseczki. Preparat należy nakładać delikatnie wmasowując go w biust ruchami okrężnymi, natomiast w dekolt ruchami od dołu do góry, aż do całkowitego wchłonięcia się. 

Dzięki zawartości składników takich jak Volufiline™ czy kwas hialuronowy, krem ma sprawiać, że biust staje się lekko uniesiony i bardziej wydatny, a aktywny składnik Matrixyl 3000 wygładzić, napiąć, ujędrnić i regenerować oraz odmładzać skórę. Formuła preparatu oddziałuje na komórki tłuszczowe i zatrzymuje je w miejscach, w których została ona nałożona.

ZOBACZ TEŻ: TEN PODKŁAD działa jak Photoshop - wygładza i rozświetla cerę. Jest ulubieńcem makijażystów