Kris Jenner to amerykańska bizneswoman, znana przede wszystkim z programu Z kamerą u Kardashianów.  Celebrytka występuje w nim razem ze swoimi dziećmi: Kourtney, Kim, Khloe i Robertem.

Kris Jenner słynie z zamiłowania do drogich kreacji znanych projektantów. Na początku czerwca celebrytka pojawiła się w kreacji w limonki autorstwa Dolce &Gabbana. W tej samej sukience pojawiła się również wczoraj wraz z córką, która przy okazji promocji nowej linii szminek zaprezentowała światu swoją nową fryzurę.

W bardzo podobnej kreacji pokazała się kilka dni temu Magda Gessler. Restauratorka  jakiś czas temu oświadczyła, że oprócz przeprowadzania Kuchennych rewolucji  i wyławianiem najzdolniejszych polskich kucharzy w Masterchefie zajmie się ..modą. Gessler zaprojektowała już kilka kreacji, którymi chętnie chwali się w mediach społecznościowych.

Przeczytaj także: TYLKO U NAS Magda Gessler projektantką. Znamy szczegóły!>>

Znana restauratorka planuje podobno stworzyć całą kolekcję. Niedawno na Facebooku gwiazdy pojawiło się jej zdjęcie w pięknej limonkowej sukience. Na pierwszy rzut oka wydawało się, że to suknia identyczna jak ta, którą ma na sobie Kris Jenner. Okazuje się, że Magda Gessler zainspirowała się projektantami.

Projekt Magda Gessler z materiału Dolce & Gabbana – podpisała zdjęcie.

Która z pań lepiej się prezentuje?