Skomplikowana sytuacja mieszkaniowa Kim Kardashian uprzykrza życie nie tylko celebrytce, ale także jej najbliższym. Celebrytka i jej mąż, raper Kanye West, prawie dwa lata remontowali wprawdzie swoją luksusową posiadłość, ale ostatecznie uznali, że wolą ją sprzedać i poszukać czegoś nowego.

Kardashian mieszka więc teraz z mężem, córeczką North i nowo narodzonym synkiem Saintem w luksusowej posiadłości swojej matki, Kris Jenner. Willa słynnej momagerki ma wprawdzie aż 6 sypialni i 8 łazienek, ale najwyraźniej nie jest w stanie zapewnić domownikom odpowiedniej intymności.

Jenner postanowiła bowiem zakupić niedawno kolejny apartament w centrum Los Angeles. W liczącym 235 m² mieszkaniu znajdują się dwie sypialnie i łazienki, przestronny salon i nowoczesna kuchnia.

Kris Jenner będzie więc mogła w spokoju spotykać się tam ze swoim młodszym o ponad dwie dekady kochankiem Corym Gamblem.

Nowy zakup nie był też, jak na możliwości Kardashianów, bardzo ekstrawagancki. Matka słynnych sióstr zapłaciła bowiem za apartament "zaledwie" 1,7 mln dolarów.

Zobaczcie w naszej galerii, jak będzie teraz mieszkać Kris!

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kris Jenner - Przyjaźni się z... Katy Perry?!