Kris Jenner jest bez wątpienia najbardziej znaną matką-managerką gwiazd w historii show-biznesu. To jej opiece i nadzorowi światowe kariery w mediach zawdzięczają jej wszystkie córki: Kim, Kourtney, Khloe, Kylie i przede wszystkim Kendall. Kris zrobiła z nich nie tylko międzynarodowe gwiazdy, ale tez każdą z nich uczyniła bajecznie bogatą, niebotycznie mnożąc także swój majątek. Kris uwielbia wydawać zarobione pieniądze a teraz miała ku temu swoją ulubioną sposobność. Matka gwiazd jak co roku pompatycznie udekorowała swój olbrzymi dom na święta. Te dekoracje naprawdę robią wrażenie!

ZOBACZ: KRIS JENNER I MAGDA GESSLER w niemal identycznych kreacjach. Która lepiej się prezentuje? [ZDJĘCIA]

Kris Jenner pokazała niedawno w sieci eklektyczne i imponujące wnętrza swojej willi, która jest już w pełni gotowa na przyjmowanie gości. Seniorka rodu Kardashianów do współpracy zaprosiła serwis Architectural Digest, który na swoich łamach pokazał, jak Kris przystroiła na Boże Narodzenie swój elegancki dom.

Głowa rodziny Kardashianów co roku dekoruje swoją willę w inny sposób, podyktowany przez temat przewodni. W tym roku do współpracy przy ozdabianiu willi Kris zaprosiła cenionego w Hollywood florystę, Jeffa Leathamena, który zamienił jej rezydencję w bajkowy, zimowy pałac!

POLECAMY: KRIS JENNER Kupiła sobie nowe mieszkanie! Będzie miejscem jej schadzek z młodym kochankiem? [FOTO]

W domu Kris na święta nie zabrakło sosnowych wieńców, ozdobionych światełkami, choinek porozstawianych po kątach, pluszowych skarpet na prezenty zawieszonych nad kominkiem, sztucznych białych reniferów, ozdób z piernika czy czerwonych róż. Największe wrażenie w całym domu robi jednak olbrzymia choinka, którą ustawiono na przeciwko drzwi wejściowych do rezydencji.

Wielka, kilkumetrowa choinka znajduje się w zaszczytnym, głównym miejscu dolnego holu domu. Drzewo idealnie kontrastuje z czarno-białą podłogą rezydencji. A to za sprawą białych i czerwonych ozdób, którymi ją obwieszono. Świąteczny klimat podkreśla także gigantyczny, czerwony (oczywiście - sztuczny) niedźwiedź polarny, którego ustawiono obok niej!

 

Ciekawe, jak te dekoracje przypadną do gustu Kim i Kanye. Czy spędzą oni święta Bożego Narodzenia właśnie w rezydencji Kris? W końcu końcówka tego roku nie była dla nich łatwa...

Czy bajkowo atmosfera domu Kris pozwoli im zapomnieć o ostatnich stresach? Ich dzieci Nort i Saint na pewno będą zachwycone!