Mieliśmy okazję gościć na wyjątkowej premierze nowej kolekcji do makijażu marki Chanel - Chanel Le Rouge Collection N°1. Kolekcję, opartą na rozmaitych odcieniach czerwieni, promuje hollywoodzka aktorka Kristen Stewart, gwiazda serii Zmierzch, muza Karla Lagerfelda.

Chanel Le Rouge Collection N°1 to pierwsza linia do makijażu, jaką dla francuskiej marki Chanel zaprojektowała Włoszka Lucia Pica. Intensywną, piękną czerwień Pica zaproponowała nie tylko w tradycyjnej formie lakieru do paznokci czy czerwonej szminki, ale też dodała jej szczyptę na przykład do cieni do powiek.

Ekspert od makijażu Chanel przyleciał do Warszawy, by na żywo pokazać nam, jak używać kosmetyków z kolekcji Chanel Le Rouge Collection N°1, by otrzymać spektakularne efekty. Pokazał, że mocnej czerwieni wcale nie należy się obawiać - otóż może być ona nie tylko seksowna i dosłowna, ale też tajemnicza, uwodzicielska, po prostu magiczna. I wyjątkowo hipnotyzująca.

Zajrzyjcie do naszej GALERII, by obejrzeć wszystkie kosmetyki z kolekcji Chanel Le Rouge Collection N°1. Odważycie się na jesień w odcieniach czerwieni?

ZOBACZ TAKŻE: Karl Lagerfeld pokazał nową kolekcję Chanel... na Kubie! Zobacz, jak było [ZDJĘCIA]

ORAZ: Córka Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis twarzą nowego zapachu Chanel N°5 L'Eau