Kristen Stewart kilka lat temu została muzą Karla Lagerfelda, dyrektora kreatywnego domu mody Chanel. Stewart nie opuszcza żadnego pokazu francuskiej marki, a na wszystkie czerwonodywanowe eventy zakłada oczywiście kreacje i dodatki od Chanel. Ubrania z logo Chanel pojawiły się nawet w filmie "Personal Shopper" ze Stewart w roli głównej, jaki rok temu wywołał niemałe kontrowersje w Cannes. Lagerfeld ceni Stewart za to, że aktorka jest zawsze trochę na przekór, lubi łamać konwenanse, nie interesuje się tym, co media wypisują na jej temat, a dodatkowo w jej spojrzeniu jest coś hipnotyzującego. Stewart dawno temu zerwała z wizerunkiem eterycznej Belli Swan z sagi "Zmierzch". Dziś grywa w niszowych produkcjach, reżyseruje, a zamiast wzdychać do Roberta Pattinsona, jest w związku z kobietą. Pod koniec wakacji zadebiutowała kampania nowych perfum Chanel - Gabrielle, których twarzą została właśnie Kristen Stewart. Zobacz wideo!

Gabrielle, najnowszy zapach Chanel, to pierwsze perfumy, które promuje Kristen Stewart. Ostatni zapach Chanel - Chanel N°5 L'Eau - reklamowała córka Vanessy Paradis i Johnny'ego Deppa, Lily-Rose Depp. W filmiku promującym perfumy Gabrielle, w którym występuje Kristen Stewart, słyszymy piosenkę Beyonce "Runnin' (Lose It All)". Poniżej kampania perfum Gabrielle:

Jak pachnie Gabrielle od Chanel? Świeżo i elegancko, z nawiązaniem do słynnej woni Chanel No. 5. Na kompozycję zapachu składają się kwiaty jaśminu, fiołki, kwiat pomarańczy oraz ylang-ylang. Na prezentacji nowych perfum Chanel, jaka odbyła się w Warszawskiej galerii Zachęta, mieliśmy okazję powąchania wszystkich składników zapachu, a także finalnej kompozycji, stworzonej przez Oliviera Polge. Zaprezentowano także nowoczesny flakon, w jakim zamknięty jest zapach Gabrielle.

Uważacie, że Kristen Stewart jest dobrą ambasadorką Gabrielle Chanel?

Poniżej wywiad z reżyserem spotu Gabrielle Chanel, Ringane Ledwidge: