Patryk Vega otworzył jesienny sezon w polskim kinie. We wtorek wieczorem w Warszawie miała miejsce premiera jego nowego dzieła pt. "Pętla" z Antonim Królikowskim, Katarzyną Warnke i Piotrem Stramowskim w rolach głównych. Na czerwonym dywanie pojawiły się też pozostałe gwiazdy obsady sensacyjnego filmu: Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" na TTV, Rafał Cieszyński oraz bracia bliźniacy Marcin i Maciej Zacharzewscy.

Gwiazdy na premierze filmu "Pętla" Patryka Vegi

Zaproszenie na uroczystą premierę "Pętli" przyjęli także popularni artyści i celebryci: Agata Biernat, Monika Lewczuk, Michał Witkowski, Lana Nguyen oraz Rafał Grabias i Gabriel Seweryn, którzy na oczach fotoreporterów nie szczędzili sobie czułości.

Na evencie nie zabrakło także partnerki odtwórcy głównej roli, Antka Królikowskiego. Joanna Opozda wybrała na tę okazję stylizację, która mocno podkreśliła jej nienaganną figurę - seksowną, czarną mini z dużym dekoltem.

"Pętla" wchodzi na ekrany kin w Polsce w piątek 4 września. Zobacz zdjęcia gwiazd i celebrytów z premiery nowego filmu Patryka Vegi już teraz w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Królikowski, Warnke i Kaźmierska w nowym filmie Vegi o prostytucji i pedofilii. Zobacz zwiastun "Pętli" bez cenzury